AKO TÁTO JEDNODUCHÁ METÓDA OTVORILA DVERE K ŽIVOTNEJ ZMENE PRE LUCKU A AKO MÔŽE ZMENIŤ AJ VÁŠ ŽIVOT.

ROZBALENIE TAJOMSTVA MALÉ ZMENY VEĽKÝ ROZDIEL A VY UPROSTRED TOHO VŠETKÉHO vždy snívali.

Misia splnená!

V prvom rade chcem poďakovať Jarinovi za to ako nás vedie, za jeho starosť, rady a ochotu pomôcť hocikomu z nás. To že som objavila Keto, LC stravovanie , bola jedna z najlepších vecí, ktorá sa mi v živote mohla stať.

Takže ČO MI DALO KETO, LC A IF

Strata hmotnosti

Prvý krát bez veľkej námahy a hlavne bez hladovania. . Pri Keto alebo LC je strata hmotnosti skutočná a očividná a navždy!

Radosť zo života

Áno, začiatky boli ťažké. Musíte prejsť obdobím vzdoru, telo sa bráni zubami-nechtami, sníva o chlebe, bielych rožkoch a ryže. Zrazu vás baví nakupovať, nemusíte sa hanbiť chodiť do obchodov medzi štíhle ženy. Už si peknú blúzku môžete aj smelo kúpiť, nielen snívať o tom, ako by vyzerala na vás. Sukne proklate vysoko, výstrihy proklate hlboko. Odhalené nohy, vysoké opätky, obtiahnuté tričká. Ano všetko toto vás čaká a absolútne nezáleží koľko rokov máte. O tomto je tá radosť .

Zrazu ste opäť žiadaná (ý)

Keď som bola schovaná pod veľkými handrami, nepozrel sa na mňa nikto. Teraz mám pocit, keď mám tú minisukňu a výstrih, že sa po mne pozerajú všetci . Niekedy sa tomu fakt smejem a poviem si jaaaaj chlapci, keby ste videli môj občiansky a rok narodenia a zozadu gymnázium, spredu múzeum .

Zvýšenie libida

Objavenie nových aktivít

Myslím tým šport. Ano, já nešportovec, vyznavač gaučingu som začala športovať. Behám, cvičím, kúpila som si činky a posilňovaciu gumu, namiesto sladkostí a zásob čipsíkov...

Nájdenie nových priateľov

Zlepšenie zdravotného stavu

Celé roky som trpela pálením záhy. Zlepšil sa mi celkový zdravotný stav, nebolia ma kĺby, nezadýcham sa, v pohode vyjdem pešo po schodoch na 7 poschodie, nemám celulitídu, a čo je najdôležitejšie pre mňa, moje pravidelné migrény sú fuč.

Totálna úprava krvného tlaku

NEVÁHAJTE a choďte do toho!!!

A tu je návod aby si dosiahol/a taký výsledok aj ty

toto ti zabezpečí želaný výsledok

Je tu pre Teba podrobný stravovací plán (pre ženy aj mužov)

Nahral som Ti video , ktoré Ti pomôže nerobiť chyby

Zoznam potravín, ktorý ti uľahčí výber a nákup potravín

Aj ovocie si užiješ, aké a v akom množstve sa presne dozvieš

No a samozrejme DARČEK - 432 stranová pdf. KNIHA

všetky súbory sú v pdf.formáte - je nutné si ich hneď stiahnuť do pc alebo iného elektronického zariadenia

treba urobiť rozhodujúci krok

vyplň objednávku

Moc času neostáva, cena sa zmení na 77€

Hodiny
Minúty
Sekundy
Show Order Summary
€ 37.00
Product Subtotal
KETO AKADÉMIA 2.0  × 1  37.00
Subtotal  37.00
Shipping
Total  37.00

Zakazník

Fakturačné údaje

Vaša objednávka

Produkt Medzisúčet
KETO AKADÉMIA 2.0  × 1  37.00
Medzisúčet  37.00
Doprava
Cena spolu  37.00

Platba

  • Po odoslaní objednávky pošlite vašu platbu priamo na náš bankový účet. Na identifikáciu platby použite vaše číslo objednávky. Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.

Vaše osobné údaje budú použité na spracovanie vašej objednávky, zjednodušenie používania tejto webovej stránke a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Kontakt

© 2019 Jaro Kučík – Všetky práva vyhradené

* VYHLÁSENIE: Niektoré výsledky chudnutia uvedené na tejto webovej stránke nie sú typické. Priemerný človek môže očakávať, že príde o pol kg až 1kg týždenne, neexistuje žiadna záruka, že dôjde k chudnutiu. Výsledky sa líšia v dôsledku mnohých faktorov, vrátane jedla, spotrebovanej vody a množstva spánku.
Táto webová stránka neposkytuje lekárske ani zdravotné poradenstvo.