KETOMANIAC EXOGÉNNE KETÓNY

Upozornenie! Ak beriete nejaké lieky alebo trpíte na nejakú chorobu poraďte sa pred zaradením Keto Drink do stravovania so svojím ošetrujúcim lekárom. 

Keto Drink Limetka

Limetková príchuť je naozaj vynikajúca a jemne kyselá. Táto príchuť je vhodná dokonca aj do čaju. 

Keto Drink Tropic

Vynikajúca mandarínková príchuť, ktorú si naozaj obľúbite.

Keto Drink Granátové jablko

Chuť granátového jablka je skôr neutrálna.

BENEFITY

1. Podporuje chudnutie

Keď sú sacharidy drasticky obmedzené počas hladovania alebo počas keto stravovania, hladina inzulínu sa znižuje, čo umožňuje uvoľňovanie tuku z tukového tkaniva a zvyšuje sa úbytok hmotnosti.

2. Pomáha predchádzať a je nápomocný pri liečbe cukrovky / inzulínovej rezistencie

Ketóny znižujú cirkulujúcu glukózu a inzulín.. V štúdiách zahŕňajúcich potkany sa ukázalo, že použitie exogénnych látok znižuje hladinu glukózy a inzulínu v krvi, aj keď potkany konzumujú vysoko spracovanú stravu s vysokým obsahom kukuričného škrobu. BHB môže pomôcť pri diéte na inzulínovú rezistenciu.

3. Bojuje proti rakovine

V štúdiách na zvieratách sa ukázalo, že myši ktoré sú postihnuté rakovinou v neskorom štádiu rakoviny, exogénne ketóny prispievajú k výraznému zvýšeniu miery prežitia. V štúdii z roku 2014 uverejnenej v Medzinárodnom vestníku rakoviny sa preukázalo, že suplementácia ketónmi „znižuje životaschopnosť nádorových buniek a predlžuje prežitie myší s metastatickou rakovinou“.

4. Chráni mozog

Štúdie naznačujú, že výhody BHB, pokiaľ ide o kognitívne / duševné zdravie, zahŕňajú zlepšenie pamäte, sústredenia, pozornosti, fyzického výkonu a učenia; zníženie poškodenia voľnými radikálmi; zníženie zápalu a rizika kognitívneho poklesu u starších dospelých; ochrana pred epilepsiou a neurodegneratívnymi chorobami a ich liečenie; a zníženie rizika porúch súvisiacich s náladou, ako je depresia.

5. Má protizápalové účinky

BHB môže pomôcť zabrániť uvoľňovaniu zápalových molekúl, ktoré prispievajú k rôznym ochoreniam postihujúcim srdce, mozog, kosti, pokožku a podobne. Výskum naznačuje, že BHB interferuje so zápalovou reakciou nazývanou NLRP3 inflammasóm a navyše znižuje uvoľňovanie prozápalových cytokínov, vrátane interleukínu IL-1 p a IL-18.

DÁVKOVANIE

 • 2 x Denne – 1 odmerka 5g alebo 1 čajová lyžička 
 • Dajte 1 odmerku (5g) alebo 1 čajovú lyžičku do 3dcl tekutiny a premiešajte aby sa obsah rozpustil
 • Keto drink tropik limetka, granátové jablko  je vhodný do vody alebo minerálky ( limetka  sa dá  použiť aj do čaju)
 • Použitie počas dňa nie je nijak obmedzené nakoľko neobsahuje kofeín ani žiadne povzbudzujúce látky
 • Jedno balenie je určené na 1 mesiac (300g)
 • Pred každým použitím balíček mierne pretrepte

UPOZORNENIE

KETO DRINK nie je náhradou stravy. Je to len potravinový doplnok ideálny ku keto a nízkosacharidovej strave. Dokáže maximalizovať vaše úsilie ak ste prešli na keto alebo lc stravovanie. 

Ak chcete kombinovať KETO DRINK a KETO MCT počas dňa je to ideálna kombinácia. V tomto prípade je dávkovanie 1x denne KETO MCT a 1x denne KETO DRINK

Čo je to BHB - Hydroxybutyrát - Hlavná zložka KETO DRINK

Definícia beta-hydroxybutyrátu je  ketón, ktorý je
medziproduktom rozkladu tukov v tele. Ketogenéza sa považuje za metabolizmus mastných
kyselín β-oxidáciou. Hydroxybutyrát je jednou z troch hlavných zložiek ketónu, ktoré vznikajú,
keď je niekto v metabolickom stave ketózy (ďalšie dve sú kyselina acetoctová a acetón).

Je beta-hydroxybutyrát bezpečný? BHB je niečo, čo vaše telo produkuje, aby zabezpečilo
prežitie v časoch nedostatku potravy alebo hladovania. Produkcia ketónov je vlastne
mechanizmus prežitia a je úplne prirodzený a bezpečný.

Ráno

Naštartujte svoj deň kavou alebo čajom, kde si pridáte keto drink a získate energiu na celý deň

Počas dňa

Celodennú dávku si môžete zarobiť do vačšieho množstva tekutiny (6dcl až 1l) a počas dňa dopĺnať tekutiny s dostatatočným príjmom draslíku

Tréning

Ideálne použiť Keto drink po tréningu nakoľko obsahuje dôležitý minerál - draslík

Štart ketózy

Pomôže vám rýchlejšie sa dostať do ketózy

Návrat do ketózy

Ak ste uleteli v stravovaní a chcete sa vrátiť do ketózy, Keto drink vám bude nápomocný

Keto MCT Vanilka

MCT Vanilka obsahuje, presne to isté zloženie ako mct pure. Je však obohatený o vanilkovú príchuť, ktorá je naozaj neskutočne návyková svojou vôňou ak chuťou. Z keto mct vanilka dokážete vyrobiť doma nanukovú zmrzlinu z ktorej nepriberiete práve naopak. Stačí pridať jednu odmerku prášku do 250ml tučnej šlahačkovej smotany, pridať sladidlo napr. stéviu, vyšľahať na šlahačku a dať zamraziť. Budete prekvapený neskutočne lahodnou chuťou!

Keto MCT Pure

MCT olej vám dá super palivo pre váš MOZOG. Je odporúčaný odborníkmi pri takých ťažkých diagnózach ako je Alzhaimer či Parkinson. Tento prášok s vysokým obsahom tuku je vyrobený z pravých kokosových orechov. Stačí jedna odmerka a celý deň budete plný energie a nebudete pociťovať hlad. Neobsahuje samozrejme žiadne sladidlo. MCT sú jedinečný typ mastných kyselín nachádzajúcich sa v kokosovom oleji, ktorý sa metabolizuje rýchlejšie ako typické tuky, ktoré prijímame v strave. Dôležite: Náš KETO MCT obsahuje Hydroxybutyrát čo ho robí jedinečným.

DÁVKOVANIE

 • 1 x Denne – 1 odmerka 5g alebo 1 čajová lyžička ideálne ráno
 • Dajte 1 odmerku (5g) alebo 1 čajovú lyžičku do kávy alebo čaju
 • Jedno balenie je určené na 2 mesiace (300g)

UPOZORNENIE

KETO DRINK nie je náhradou stravy. Je to len potravinový doplnok ideálny ku keto a nízkosacharidovej strave. Dokáže maximalizovať vaše úsilie ak ste prešli na keto alebo lc stravovanie. 

Ak chcete kombinovať KETO DRINK a KETO MCT počas dňa je to ideálna kombinácia. V tomto prípade je dávkovanie 1x denne KETO MCT a 1x denne KETO DRINK

Minerály – Palivo pre vaše bunky

5/5

BENEFITY

DÁVKOVANIE

 • 1 odmerka alebo čajová lyžička denne
 • Odporúčame 1 odmerku alebo 1 čajovú lyžičku do 5dcl tekutiny a premiešajte aby sa obsah rozpustil ( čistá alebo minerálna voda)
 • Ideálne piť počas dňa po dúškoch
 • Extrémne dôležité počas a po fyzickej alebo športovej záťaži

UPOZORNENIE

Ak užívate lieky predpísané lekárom, poraďte sa so svojím lekárom ohľadom užívania KETO FUEL. Ak ste tehotná skonzultujte konzumáciu Keto Fuel so svojím lekárom. Ak sa liečite na vysoký krvný tlak, skonzultujte užívanie Keto Fuel so svojim lekárom.Doplnok je určený pre osoby staršie 18 rokov. Pri deťoch dávkovanie konzultujte s odborníkom. Produkt skladujte na suchom a tmavom mieste. Neprekračujte dennú odporučenú dávku, tj maximálne 1 odmerka za deň!

Ak vás trápi niektorí z týchto problémov je načase zvýšiť pozornosť príjmu draslíka. 

 • Slabosť v svaloch (kŕče)
 • Stavy úzkosti
 • Zápcha
 • Extrémna chuť na sladké
 • Migrény

KETO FUEL BONUS – 5 DENNÝCH DÁVOK ZDARMA V BALENÍ!

Referencie

Za mna velka spokojnost a uprimne poviem, ze neviem ako by som zvladla sviatky, lebo aj ked umysel bol iny, moju sviatocne prehresky som potiahla riadne dlho a vysledok bol, ze som nenabrala ani 1g. No ale aby som to celkovo zhodnotila: 1. Napriek tomu, ze som cez sviatky (asi 3tyzdne 😏🙈) zra... jedla somariny a vaha zostala rovnaka, okresali sa cm a doslo k spevneniu. Ako keby sa mi pricucli boky aj brucho 😍 2. Mega prilev energie 3. Asi po 3-4 tyzdnoch takmer ziadne padanie vlasov a to som na tom bola ozaj zle 😏 4. Minimalna potreba jedla uz po par dnoch 5. Tento tyzden uz idem po svojom a -2kg 😍 co je u mna super, lebo vies, ze moja vaha si robi co chce aj ked sa poctivo drzim 6. A aby som nezabudla, ziadne navaly vlcieho hladu, ziadne vyzieranie s pocitom, ze musim nieco zjest. Skvely pocit 😉 No a zas som sa rozpisala 😂😂😂 takze ozaj zhrnutie: FUNGUJE TO CITIM SA SKVELE MAM KOPEC ENERGIE NEMAM NAVALY HLADU ZLEPSILI SA VLASY
Janka
Som diabeticka cca 8 rokov pri používaní Keto prášku do kávy alebo jogurtu som po najedeni mala glykemie 5 až 6 predtým po najedeni 8 až 9.
Kvetka
Začala som s používaním KETO DRINK asi pred mesiacom. Počas tohoto obdobia ma skolila chrípka. Keto drink som vysadila ale po pár dňoch som sa vrátila k používaniu nakoľko som zistila, že aj počas chrípky ma KETO DRINK drží na nohách. V kombinácii s rannou kávou je nával energie ešte väčší. Kilá pomaličky ubúdaju. Takže za mňa super a objednávam opäť a ODPORÚČAM!
Marianna

KETOMANIAC EXOGÉNNE KETÓNY KÚPIŤ TERAZ

Táto cena je len pre členov skupiny, využite svoju šancu a objednajte si KETO DRINK teraz!

Fakturačné údaje

Váš produkt

Product
Quantity
Price
Ketomaniac drink (#16547)
Príchuť: Fuel Orange,
 31.00
Ketomaniac drink (#16547)
Príchuť: Tropic,
 80.00
Ketomaniac drink (#16547)
Príchuť: Limetka,
 80.00
Ketomaniac drink (#16547)
Príchuť: Granátové jablko,
 80.00
Ketomaniac drink (#16547)
Príchuť: MCT vanilka,
 80.00
Ketomaniac drink (#16547)
Príchuť: MCT pure,
 80.00

Vaša objednávka

Produkt Medzisúčet
Keto drink - Fuel Orange  × 1  31.00
Medzisúčet  31.00
Doprava
Cena spolu  31.00
KETO DRINK PURE
KETO DRINK PURE vhodný ako sladidlo do čaju a rannej kávy s obsahom BHB Hydroxybutyrátu . Teraz len za 68€
 • Po odoslaní objednávky pošlite vašu platbu priamo na náš bankový účet. Na identifikáciu platby použite vaše číslo objednávky. Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.

Vaše osobné údaje budú použité na spracovanie vašej objednávky, zjednodušenie používania tejto webovej stránke a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Poštovné a balné ZDARMA– (Slovensko a Česko)

Zahraničie – 15€ poštovné a balné

Cena zaslania kuriérom závisí od cenníka kuriérskej spoločnosti

TOVAR odosielame do 3 pracovných dní

V rámci Bratislavy je možný osobný odber na Trnavskej ceste 26

Vaše platobné údaje sú zabezpečené platobnou bránou STRIPE a bezpečnostným certifikátom SSL