Udržať sa v ketóze môže byť ťažšie ako sa zdá, Uľahčite si to pomocou exogénnych ketónov

Vezmi si 3x KETO DRINK a dostaneš 1x KETO FUEL minerály ZDARMA!

Extrémne VÝHODNÁ ponuka – 6x KETO DRINK a k tomu Ti pribalíme 1x Keto Drink a 1x Keto Fuel ZDARMA!

1 BALENIE - 30 dní

Bežná cena

80€

69€

/1 BALENIE

Dr. Perlmutter

Ketóny zvyšujú glutatión, najsilnejší antioxidant, ktorý chráni mozog. Ketóny uľahčujú produkciu mitochondrií, jedného z najdôležitejších aktérov v koordinovanej produkcii, ktorým je ľudské telo. A to je len špička ľadovca. Mozgové bunky fungujú oveľa efektívnejšie, keď ako zdroj paliva využívajú tuk (ketóny) na rozdiel od cukru. Vzrušujúcou správou je, že vedci teraz využívajú toto zistenie pri skutočnej liečbe Alzheimerovej choroby.

Dr. D´Agostino

Sa podieľal na vyvinutí patentu, ktorý podnietilo US NAVY,využívať ako zdroj výživy exogénne ketóny u členov Navy Seals, s cieľom zvýšiť odolnosť mozgu pre hĺbkové potápanie, bez nástupu záchvatovej aktivity. Výhody ketostravy sú hlboké a utišujú najvýznamnejšie pandemické príčiny degeneratívnych ochorení súčasnosti:

 • Protizápalové vlastnosti 
 • Chráni pankreas tým, že šetrí používanie inzulínu, zabraňuje cukrovke, hypoglykémii a metabolickému syndrómu
 • Sú neuroprotektívne a neurotrofné, zabraňujú degenerácii mozgu a nervového systému
 • Podporuje zvýšené okysličenie, ktoré chráni všetky bunkové tkanivá
 • Zlepšuje produkciu ATP na mitochondriálnej úrovni
 • Pomáha pri oprave DNA prevenciou rakoviny
 • Spomaľuje starnutie tým, že podporuje predlžovanie telomér
 • Zvyšuje produkciu glutatiónu, ktorá je životne dôležitá pre ochranu pečene, mozgu a čriev
 • Kardioprotektívne zvýšením HDL, znížením LDL

Dr. Fung

„Každý si myslí, že pôst spomaľuje vaše telo. To nie je pravda. Aktivuje telo. A to je prirodzený mechanizmus, o ktorom vieme roky. Ketóza vaše telo naštartuje. Plánovaný pôst a keto strava je tá najlepšia kombinácia ako sa zbaviť obezity.“ – autor knihy Obesity Code

Dr. Lustig

"Inzulín je základom všetkých chronických porúch. Ak dostanete svoj inzulín a krvný cukor pod kontrolu pomocou keto stravy a exogénnych ketónov vaše zdravie sa neuveriteľne zlepší"

Dr. Gustin

Užívanie exogénnych ketónov formou suplementácie betahydroxybutryátom vás rýchlo dostane do ketózy a prinúti vaše telo začať využívať trvalý zdroj energie na odbúravanie tukov.

ČO SÚ KETÓNY A ICH BENEFITY PRE ĽUDSKÉ TELO

Ľudské telo je schopné používať dva primárne druhy paliva: glukózu (poskytovanú uhľohydrátmi) a ketóny(vyrobené z tukov). AK dodržiavate stravu s veľmi nízkym
obsahom sacharidov, s vysokým množstvom tukov tiež známu ako keto stravovanie – vaše
telo začne vyrábať organické ketónové zlúčeniny vrátane typu nazývaného
beta-hydroxybutyrát (BHB alebo beta-hydroxybutyrát), ktorý slúži ako alternatívne palivo.Na čo sa v tele používa beta-hydroxybutyrát? Medzi najvýznamnejšie výhody a použitia
beta-hydroxybutyrátu patrí podpora chudnutia, prevencia alebo liečba cukrovky a
inzulínovej rezistencie, pomoc pri liečbe epilepsie, boj proti rakovine, ochrana mozgu,
zlepšenie kognitívnych funkcií a potenciálne zvýšenie životnosti / dlhovekosť. Vaše telo môže nielen vyrábať ketóny vrátane BHB, ale tiež môžete získať BHB z keto
doplnkov. Exogénne ketóny ako KETOMNIAC KETO DRINK môže byť prospešný pre
zvýšenie mnohých pozitívnych účinkov keto stravy a prerušovaného pôstu.

Čo je beta-hydroxybutyrát? Definícia beta-hydroxybutyrátu (alebo jednoducho ketón), –  je
medziproduktom rozkladu tukov v tele.

Ketogenéza ( pozor nie Ketoacidóza!) sa považuje za metabolizmus mastných kyselín β-oxidáciou. BHB je jednou z troch hlavných zložiek ketónu, ktoré sa vyrábajú, keď je niekto v metabolickom stave ketózy (ďalšie dve sú kyselina
acetoctová a acetón).Normálne, keď niekto zje štandardnú stravu  zahŕňajúcu rôzne zdroje uhľohydrátov, je
hlavnou funkciou sacharidov dodávať telu palivo alebo energiu. V neprítomnosti uhľohydrátov a v prípade, že dôjde k vyčerpaniu glykogénu (forma ukladania
uhľohydrátov) – čo sa stane presne, keď niekto dodržiava keto stravu – pečeň vytvára ketóny z mastných kyselín.

Kedy sa maximalizuje produkcia BHB? Keď sa preruší jedenie približne na 16 hodín
alebo viac. Telo interpretuje pôst ako známku toho, že príjem energie je nízky, zvyšuje
produkciu ketónov, aby malo ďalší zdroj paliva. Produkcia ketónov pomáha
šetriť všetku dostupnú glukózu pre mozog, ktorý používa glukózu. Ak nie je k dispozícii glukóza, mozog využíva ketóny!

ZAMYSLITE SA NAD TÝM TAKTO...

Vysoká hladina ketónov = zrýchlené výsledky!

Ak vaše bunky nedostávajú dostatok glukózy, vaše telo namiesto toho spaľuje tuk na energiu. Vzniká tak látka zvaná ketóny!

JANKA

Za mna velka spokojnost a uprimne poviem, ze neviem ako by som zvladla sviatky, lebo aj ked umysel bol iny, moju sviatocne prehresky som potiahla riadne dlho a vysledok bol, ze som nenabrala ani 1g. No ale aby som to celkovo zhodnotila: 1. Napriek tomu, ze som cez sviatky (asi 3tyzdne 😏🙈) zra... jedla somariny a vaha zostala rovnaka, okresali sa cm a doslo k spevneniu. Ako keby sa mi pricucli boky aj brucho 😍 2. Mega prilev energie 3. Asi po 3-4 tyzdnoch takmer ziadne padanie vlasov a to som na tom bola ozaj zle 😏 4. Minimalna potreba jedla uz po par dnoch 5. Tento tyzden uz idem po svojom a -2kg 😍 co je u mna super, lebo vies, ze moja vaha si robi co chce aj ked sa poctivo drzim 6. A aby som nezabudla, ziadne navaly vlcieho hladu, ziadne vyzieranie s pocitom, ze musim nieco zjest. Skvely pocit 😉 No a zas som sa rozpisala 😂😂😂 takze ozaj zhrnutie: FUNGUJE TO CITIM SA SKVELE MAM KOPEC ENERGIE NEMAM NAVALY HLADU ZLEPSILI SA VLASY

KETO DRINK

AKO FUNGUJE

KETO

DRINK

KETO DRINK núti vaše telo spaľovať tuk na energiu, váš uložený nevyužitý tuk sa preto zmenšuje.

DOVOĽTE MI ABY SOM VÁM TO VYSVETLIL...

KETO DRINK je mimoriadne silný, vysoko účinný a úplne 100% prírodný keto spaľovač tukov, ktorý katapultuje metabolizmus vášho tela do ketózy…to znamená, že sa stanete „ketónovým“ spaľovacím akcelerátorom, ktorý roztopí kilá a odstráni centimetre nežiaduceho brušného tuku…

KETO DRINK je jediný produkt, ktorý obsahuje zmes patentovanej zmesi ingrediencií, ktoré rýchlo spaľujú tuky. Umožňuje vášmu telu spaľovať tuk na energiu namiesto používania sacharidov. Vďaka tomu sa budete cítiť úžasne zvnútra aj zvonka, pretože zložky vo vzorci prechádzajú hematoencefalickou bariérou, výsledkom čoho je ľahko dostupná energia pre mozog a svaly, ktorá poskytuje neuveriteľnú energiu a sústredenie.

KETO DRINK podporuje zdravie celého tela a doslova rozpúšťa kilá! Kombinácia KETO DRINK s cvičením prospeje aj mozgovej činnosti, pretože rýchlo absorbuje ketóny a premení ich na zdroj paliva pre vašu myseľ a telo.

A na rozdiel od väčšiny spaľovačov tukov Keto na trhu… KETO DRINK je nabitý všetkými prírodnými ingredienciami, ktoré vám pomôžu…

KETO DRINK núti vaše telo spaľovať na energiu uložený nevyužitý tuk namiesto sacharidov

Využite svoje súčasné tukové zásoby a zamedzte tvorbe nového tuku

KETO DRINK útočí na uložený telesný tuk na bruchu, bokoch a stehnách, premení vaše telo na stroj na spaľovanie tukov, ktorý pomáha zastaviť premenu sacharidov na tuk. Tento neuveriteľný, systém útočí na tuk zvnútra aj zvonka a spôsobuje rýchlu, neuveriteľnú stratu tuku. Zažite dlhšiu a silnejšiu ketózu ako kedykoľvek predtým.

Kontrola chuti do jedla

Chuť do jedla môže byť riadená fyziologicky aj psychologicky. Jednou z veľkých výhod KETO DRINK je, že obsahuje zložky, ktoré udržujú vaše hormóny hladu pod kontrolou, ako aj poskytujú základné neurotransmiterové zlúčeniny, ktoré udržia vašu myseľ od jedla a sústredia sa na chudnutie a skvelý pocit. Väčšina používateľov uvádza úžasný pocit pohody a energie, KETO DRINK je skutočne spôsobuje „dobrý pocit z  chudnutia!“

Maximalizujte zloženie svojho tela

Medzi chudnutím a chudnutím je veľký rozdiel. Strata tuku štíhle telo  zlepšuje metabolizmus, jednoduché chudnutie môže viesť k „chudému tučnému“ telu a nižšiemu metabolizmu ( aj ku vzniku tak nechcenej CELULITÍDY). KETO DRINK pomáha udržiavať čistú svalovú hmotu pri spaľovaní tuku, čím sa vaše telo mení na štíhly,  stroj na spaľovanie tukov.

Vezmi si 3x KETO DRINK a dostaneš 1x KETO FUEL minerály ZDARMA!

Extrémne VÝHODNÁ ponuka – 6x KETO DRINK a k tomu Ti pribalíme 1x Keto Drink a 1x Keto Fuel ZDARMA!

1 BALENIE - 30 dní

Bežná cena

80€

69€

/1 BALENIE

"To znie až príliš dobre na to, aby to bola pravda"

Ak ste si mysleli: „To znie až príliš dobre na to, aby to bola pravda,“ neobviňujeme vás. Internetom lietajú tisíce nepodložených tvrdení, pokiaľ ide o transformáciu vášho tela a zdravia.

Kľúčové zložky KETO DRINK sú však založené na klinickom výskume, nie na zbožných želaniach alebo nepodložených nezmysloch.

Jednou z hlavných zložiek na spaľovanie tukov v KETO DRINK je BHB (beta-hydroxybutyrát), ktorý predstavuje najúžasnejší ketón ničiaci tuk. Kombinácia BHB so zmesou na spaľovanie tukov KETO DRINK spôsobuje výrazne zvýšený výkon spaľovania tukov, ktorý konkuruje akýmkoľvek iným produktom na trhu!

KETO DRINK bol navrhnutý tak, aby spaľoval tuk, zároveň neutralizoval toxíny vznikajúce pri strate tuku, vďaka čomu sa budete cítiť skvele a vaše chudnutie bude stabilné a plynulé.

KVETKA

Som diabeticka cca 8 rokov pri používaní Keto prášku do kávy alebo jogurtu som po najedeni mala glykemie 5 až 6 predtým po najedeni 8 až 9.

MARIANNA

Začala som s používaním KETO DRINK asi pred mesiacom. Počas tohoto obdobia ma skolila chrípka. Keto drink som vysadila ale po pár dňoch som sa vrátila k používaniu nakoľko som zistila, že aj počas chrípky ma KETO DRINK drží na nohách. V kombinácii s rannou kávou je nával energie ešte väčší. Kilá pomaličky ubúdaju. Takže za mňa super a objednávam opäť a ODPORÚČAM!

ZÍSKAJTE VÝSLEDKY BEZ OBMEDZENÍ

RÝCHLEJŠIE DOSIAHNUTIE KETÓZY

NAŠTARTUJTE SVOJ METABOLIZMUS A CHUDNUTIE

ZÍSKAJTE JASNÉ, RÝCHLE MYSLENIE

SPAĽUJTE TUK ĽAHŠIE A RÝCHLEJŠIE

01.

BENEFIT 1

Uľahčuje chudnutie

02.

BENEFIT 2

Pomáha predchádzať a liečiť cukrovku

03.

BENEFIT 3

Bojuje proti rakovine

04.

BENEFIT 4

Chráni mozog

05.

BENEFIT 5

Má protizápalové účinky

06.

BENEFIT 6

Potenciálne predlžuje život

Celé zloženie

KETO

DRINK

je prírodné

Jedinečná synergická zmes zložiek, ktoré spolupracujú na maximalizácii výsledkov chudnutia.

 • Vysoko kvalitný beta hydroxybutyrát (BHB)
 • Účinný pri zvyšovaní hladín ketónov v krvi (až o 1,5 mmol)
 • Dostane vás do ketózy kedykoľvek a kdekoľvek

ZLOŽENIE A DÁVKOVANIE

 • 1 odmerka alebo čajová lyžička 2x denne
 • Odporúčame 1 odmerku alebo 1 čajovú lyžičku do 3dcl tekutiny a premiešajte aby sa obsah rozpustil ( čistá alebo minerálna voda) vhodné aj do čaju
 • Ideálne piť  ráno, popoludní alebo pred tréningom

Ak užívate lieky predpísané lekárom, poraďte sa so svojím lekárom ohľadom užívania KETO DRINK. Tento doplnok výživy nie je náhrada stravy. Doplnok je určený pre osoby staršie 18 rokov. Neprekračujte dennú odporučenú dávku, tj maximálne 1 čajovú lyžičku/ 2x denne.

KETO DRINK

Ďalšie výhody KETO DRINK

Ketóza a zdravie

Keď vaše telo nemá dostatok glukózy na energiu,  namiesto toho spaľuje tuky – metabolický stav známy ako ketóza.

Keto stravovania je zamerané na udržanie tela v stave ketózy, takže vaše telo spaľuje vlastné tukové zásoby na energiu. Namiesto glukózy.

Byť v ketóze podporuje  rýchlejšie spaľovanie tukov . Zvlášť počas dlhých tréningov (keď vaše telo potrebuje viac energie).

Ketóny dokážu, potláčať spotrebu glukózy v mozgu , čo vám môže pomôcť cítiť sa mentálne ostrejšie po celý deň.

Ketóza zabezpečuje zdravý metabolizmus a budete cítiť, že ste  menej hladní .

Dostať sa do ketózy však nie je jednoduchéZostať tam je ešte ťažšie. Ketomaniac Keto Drink je najľahší spôsob, ako podporiť  keto stravu.

Vezmi si 3x KETO DRINK a dostaneš 1x KETO FUEL minerály ZDARMA!

Extrémne VÝHODNÁ ponuka – 6x KETO DRINK a k tomu Ti pribalíme 1x Keto Drink a 1x Keto Fuel ZDARMA!

1 BALENIE - 30 dní

Bežná cena

80€

69€

/1 BALENIE

Tovar odosielame do troch pracovných dní po uhradení ceny objednávky. POŠTOVNÉ A BALNÉ MáTE ZDARMA!

Zásielka je odoslaná cez Slovenskú poštu. Ak sa jedná o menšiu objednávku – zásielka je posielaná ako listová zásielka.

Vaše platobné údaje sú zabezpečené platobnou bránou STRIPE a bezpečnostným certifikátom SSL, platbu možno uskutočniť aj vkladom na bankový účet. 

Kontakt

© 2019 Jaro Kučík – KETOMANIAC

Všetky práva vyhradené