Byť v ketóze znamená oveľa rýchlejšie spaľovanie tukov

Exogénne ketóny poskytujú množstvo výhod
 
🔥 Zvýšenie športového výkonu.
 
🔥 Jednoduchšie chudnutie.
 
🔥 Okrem zníženia chuti do jedla mnohí používatelia pociťujú najmä zníženie chuti na sladké jedlá a nápoje.
 
🔥 Ďalším prínosom pre spaľovanie ketónov pri chudnutí je to, že ketóny šetria svaly, čo znamená, že vaše telo sa bude snažiť spaľovať tuk pred svalmi. 
 
🔥 Pokiaľ ide o športové zlepšenie, ukázalo sa, že ketóny majú veľký pozitívny vplyv na výkon a regeneráciu.
 
🔥 Exogénna suplementácia ketónmi zvyšuje športový výkon.
 
🔥 Po prvé, požité ketolátky vyvolávajú akútnu ketózu, ktorá trvá niekoľko hodín.
 
🔥 Exogénne ketóny predstavujú spôsob, ako zvýšiť hladiny ketónov bez vyčerpania zásob svalového glykogénu.
 
🔥 Exogénne ketóny sú účinným antikarcinogénom. 
 
🔥 Ketónové telieska hrajú kľúčovú úlohu pri znižovaní zápalu inhibíciou špecifickej triedy proteínov nazývaných zápaly.
 
🔥 Príjem ketónov účinným spôsobom, zvyšuje BHB v krvi na takmer 8 hodín.
 
🔥 Exogénne ketóny predstavujú potenciálnu terapiu pre diabetikov typu 2 prostredníctvom regulácie hladiny glukózy v krvi.

Vezmi si 3x KETO DRINK a dostaneš 1x KETO FUEL minerály ZDARMA!

Extrémne VÝHODNÁ ponuka – 6x KETO DRINK a k tomu Ti pribalíme 1x Keto Drink a 1x Keto Fuel ZDARMA!

1 BALENIE - 30 dní

Bežná cena

80€

69€

/1 BALENIE

Najlepšie časy na užívanie exogénných ketónov
 
🫗Väčšina ľudí robí výbornú vec a to, že denne užívajú exogénne ketóny, aby podporili spaľovanie tuku, zlepšili svoju energiu a podporili vyššiu úroveň pamäte a celkovej funkcie mozgu.
 
Tu je niekoľko dodatočných časov, kedy užívať BHB pre najlepšie ešte lepšie výsledky:
🫗Po sacharidovom jedle: Spratali ste do seba jedlo s vyšším obsahom sacharidov? Aby sa znížili negatívne účinky nerovnováhy krvného cukru a dostali sa späť do stavu ketózy užite exogénne ketóny.
🫗Pol hodinu pred tréningom: Pred tréningom pre viac energie a lepšiu celkovú silu a výkon.
🫗Počas Pôstu: Vezmite si exogénne ketóny na potlačenie hladu počas prerušovaného pôstu alebo dlhotrvajúceho pôstu
🫗Máte absťák na sladké: Užívajte exogénne ketóny v stresujúcich obdobiach, aby ste potlačili chute a emocionálne prejedanie
🫗Ráno: Ráno na načerpanie energie a duševného rozprúdenia na začiatok dňa

Dr. Perlmutter

Ketóny zvyšujú glutatión, najsilnejší antioxidant, ktorý chráni mozog. Ketóny uľahčujú produkciu mitochondrií, jedného z najdôležitejších aktérov v koordinovanej produkcii, ktorým je ľudské telo. A to je len špička ľadovca. Mozgové bunky fungujú oveľa efektívnejšie, keď ako zdroj paliva využívajú tuk (ketóny) na rozdiel od cukru. Vzrušujúcou správou je, že vedci teraz využívajú toto zistenie pri skutočnej liečbe Alzheimerovej choroby.

Dr. D´Agostino

Sa podieľal na vyvinutí patentu, ktorý podnietilo US NAVY,využívať ako zdroj výživy exogénne ketóny u členov Navy Seals, s cieľom zvýšiť odolnosť mozgu pre hĺbkové potápanie, bez nástupu záchvatovej aktivity.

Dr. Fung

„Každý si myslí, že pôst spomaľuje vaše telo. To nie je pravda. Aktivuje telo. A to je prirodzený mechanizmus, o ktorom vieme roky. Ketóza vaše telo naštartuje. Plánovaný pôst a keto strava je tá najlepšia kombinácia ako sa zbaviť obezity.“ – autor knihy Obesity Code

Dr. Lustig

"Inzulín je základom všetkých chronických porúch. Ak dostanete svoj inzulín a krvný cukor pod kontrolu pomocou keto stravy a exogénnych ketónov vaše zdravie sa neuveriteľne zlepší"

Dr. Gustin

Užívanie exogénnych ketónov formou suplementácie betahydroxybutryátom vás rýchlo dostane do ketózy a prinúti vaše telo začať využívať trvalý zdroj energie na odbúravanie tukov.

BENEFITY KETÓNOV PRE ĽUDSKÉ TELO

podpora chudnutia

prevencia alebo liečba cukrovky a inzulínovej rezistencie

pomoc pri liečbe epilepsie

boj proti rakovine

ochrana mozgu

zlepšenie kognitívnych funkcií

Vysoká hladina ketónov = veľmi rýchle výsledky!

AKO FUNGUJE

KETO

DRINK

KETO DRINK núti vaše telo spaľovať tuk na energiu, váš uložený nevyužitý tuk sa preto zmenšuje.

DOVOĽTE MI ABY SOM VÁM TO VYSVETLIL...

KETO DRINK je mimoriadne silný, vysoko účinný a úplne 100% prírodný keto spaľovač tukov, ktorý katapultuje metabolizmus vášho tela do ketózy…to znamená, že sa stanete „ketónovým“ spaľovacím akcelerátorom, ktorý roztopí kilá a odstráni centimetre nežiaduceho brušného tuku..

KETO DRINK núti vaše telo spaľovať váš nehromadený tuk

RÝCHLEJŠIE DOSIAHNUTIE KETÓZY

NAŠTARTUJTE SVOJ METABOLIZMUS A CHUDNUTIE

ZÍSKAJTE JASNÉ, RÝCHLE MYSLENIE

SPAĽUJTE TUK ĽAHŠIE A RÝCHLEJŠIE

JANKA

Za mna velka spokojnost . No ale aby som to celkovo zhodnotila: 1. Napriek tomu, ze som cez sviatky (asi 3tyzdne 😏🙈) zra... jedla somariny a vaha zostala rovnaka, okresali sa cm a doslo k spevneniu. Ako keby sa mi pricucli boky aj brucho 😍 2. Mega prilev energie 3. Asi po 3-4 tyzdnoch takmer ziadne padanie vlasov a to som na tom bola ozaj zle 😏 4. Minimalna potreba jedla uz po par dnoch 5. Tento tyzden uz idem po svojom a -2kg 😍 co je u mna super, lebo vies, ze moja vaha si robi co chce aj ked sa poctivo drzim 6. A aby som nezabudla, ziadne navaly vlcieho hladu, ziadne vyzieranie s pocitom, ze musim nieco zjest. Skvely pocit 😉 FUNGUJE TO CITIM SA SKVELE MAM KOPEC ENERGIE NEMAM NAVALY HLADU ZLEPSILI SA VLASY

KVETKA

Som diabeticka cca 8 rokov pri používaní Keto prášku do kávy alebo jogurtu som po najedeni mala glykemie 5 až 6 predtým po najedeni 8 až 9.

MARIANNA

Začala som s používaním KETO DRINK asi pred mesiacom. Počas tohoto obdobia ma skolila chrípka. Keto drink som vysadila ale po pár dňoch som sa vrátila k používaniu nakoľko som zistila, že aj počas chrípky ma KETO DRINK drží na nohách. V kombinácii s rannou kávou je nával energie ešte väčší. Kilá pomaličky ubúdaju. Takže za mňa super a objednávam opäť a ODPORÚČAM!

ZLOŽENIE A DÁVKOVANIE

  • 1 čajová lyžička 2x denne
  • Odporúčame 1 čajovú lyžičku do 3dcl tekutiny a premiešajte aby sa obsah rozpustil ( čistá alebo minerálna voda) vhodné aj do čaju
  • Ideálne piť  ráno, popoludní alebo pred tréningom

Ak užívate lieky predpísané lekárom, poraďte sa so svojím lekárom ohľadom užívania KETO DRINK. Tento doplnok výživy nie je náhrada stravy. Doplnok je určený pre osoby staršie 18 rokov. Neprekračujte dennú odporučenú dávku, tj maximálne 1 čajovú lyžičku/ 2x denne.

Tovar odosielame do troch pracovných dní po uhradení ceny objednávky. POŠTOVNÉ A BALNÉ MáTE ZDARMA!

Zásielka je odoslaná cez Slovenskú poštu. Ak sa jedná o menšiu objednávku – zásielka je posielaná ako listová zásielka.

Vaše platobné údaje sú zabezpečené platobnou bránou STRIPE a bezpečnostným certifikátom SSL, platbu možno uskutočniť aj vkladom na bankový účet. 

Kontakt

© 2019 Jaro Kučík – KETOMANIAC

Všetky práva vyhradené