Chcete sa čo najrýchlejšie dostať do ketózy

Len dva poháre denne a dostaneš sa do stavu ketózy, ktorá ti začne spaľovať tuk a uzdravovať organizmus

Čo ak by vám traja svetový lekári prezradili ako sa zbaviť množstva diagnóz súvisiacich so zlým stravovaním len tým, že vaše telo bude využívať látku zvanú hydorxybutyrát.

Dr. Perlmutter, Dr. Lustig a Dr. D´Angelo traja špičkový lekári sa nedávno podelili o  tri obrovské benefity ketónu zvaného hydroxybutyrát. 

👉Prvý veľký benefit je, že hydroxybutyrát dokáže liečiť SIBO ochorenie. To znamená že ak ste na Keto strave alebo prijímate exogénne ketóny, ktoré obsahuju hydroxybutyrát vaše črevá sa liečia oveľa rýchlejšie.
 
👉Druhý veľký benefit je – zníženie až strata chuti na sladké. Upraví sa hladina glukózy v krvi, váš pankreas nebude mať potrebu pumpovať neustále inzulín do vašej krvi aby upravoval stále stúpajúcu hladinu glukózy. Viete čo to znamená? Už vás lekár nebude môcť strašiť, že máte nebezpečne vysokú hladinu cukru v krvi!
 
👉No a tretí benefit je, že keto stravovanie resp. prijímanie exogénnych ketónov ma protiepyleptický účinok. Hydroxybutyrát chráni váš mozog, to sa vedelo ale najnovšie poznatky vravia, že dokáže liečiť epilepsiu u detí. Dr. D´Agostino týmto spôsobom pomohol liečiť stavy epilepsie u členov námornej pechoty kedy pri dlhodobom zaťažovaní mozgu počas potápania dochádzalo k týmto stavom.

ČO SÚ KETÓNY A ICH BENEFITY PRE ĽUDSKÉ TELO

Ľudské telo je schopné používať dva primárne druhy paliva: glukózu (poskytovanú uhľohydrátmi)

a ketóny(vyrobené z tukov).

AK dodržiavate stravu s veľmi nízkym
obsahom sacharidov, s vysokým množstvom tukov tiež známu ako keto stravovanie – vaše
telo začne vyrábať organické ketónové zlúčeniny vrátane typu nazývaného
beta-hydroxybutyrát (BHB alebo beta-hydroxybutyrát), ktorý slúži ako alternatívne palivo.

Na čo sa v tele používa beta-hydroxybutyrát?

Medzi najvýznamnejšie výhody a použitia
beta-hydroxybutyrátu patrí podpora chudnutia, prevencia alebo liečba cukrovky a
inzulínovej rezistencie, pomoc pri liečbe epilepsie, boj proti rakovine, ochrana mozgu,
zlepšenie kognitívnych funkcií a potenciálne zvýšenie životnosti / dlhovekosť.

Vaše telo môže nielen vyrábať ketóny vrátane BHB, ale tiež môžete získať BHB z keto
doplnkov. Exogénne ketóny ako KETOMNIAC KETO DRINK môže byť prospešný pre
zvýšenie mnohých pozitívnych účinkov keto stravy a prerušovaného pôstu.

Čo je beta-hydroxybutyrát?

Definícia beta-hydroxybutyrátu (alebo jednoducho ketón), –  je
medziproduktom rozkladu tukov v tele.

Ketogenéza ( pozor nie Ketoacidóza!) sa považuje za metabolizmus mastných kyselín β-oxidáciou.

BHB je jednou z troch hlavných zložiek ketónu, ktoré sa vyrábajú, keď je niekto v metabolickom stave ketózy (ďalšie dve sú kyselina
acetoctová a acetón).


Normálne, keď niekto zje štandardnú stravu zahŕňajúcu rôzne zdroje uhľohydrátov, je
hlavnou funkciou sacharidov dodávať telu palivo alebo energiu.

V neprítomnosti uhľohydrátov a v prípade, že dôjde k vyčerpaniu glykogénu (forma ukladania
uhľohydrátov) – čo sa stane presne, keď niekto dodržiava keto stravu – pečeň vytvára ketóny z mastných kyselín.


Kedy sa maximalizuje produkcia BHB?

Keď sa preruší jedenie približne na 16 hodín
alebo viac. Telo interpretuje pôst ako známku toho, že príjem energie je nízky, zvyšuje
produkciu ketónov, aby malo ďalší zdroj paliva.

Produkcia ketónov pomáha
šetriť všetku dostupnú glukózu pre mozog, ktorý používa glukózu. Ak nie je k dispozícii glukóza, mozog využíva ketóny!

ČO JE TO

KETO

STRAVOVANIE

Povedzme si niečo o základoch

Vaše telo rozloží sacharidy, ktoré zjete, na glukózu, ktorú používa ako palivo. Ak nejete sacharidy, vaše telo používa tuk na vytvorenie iného druhu paliva: ketónov. Keto stravovanie je strava produkujúca ketóny. Má nízky obsah sacharidov (do 20 gramov denne) a vysoký obsah tuku (zvyčajne viac ako 75 % denných kalórií).

Spravidla platí, že čím menej sacharidov (a v menšej miere aj menej bielkovín) konzumujete, tým viac ketónov vyprodukujete. Získanie vyššieho podielu tuku z triglyceridov so stredne dlhým reťazcom (MCT) tiež zvýši hladiny ketónov.

JE „KETO“ ROVNAKÉ AKO „NÍZKOSACHARIDOVÁ STRAVA“?

Áno aj nie, keto strava je EXTRÉMNY typ nízkosacharidovej stravy.

Či už sa vaša strava nazýva „nízkosacharidová“ alebo „keto“, všetko závisí od toho, koľko „málo“ sacharidov každý deň zjete. Tu je niekoľko vecí, ktoré treba mať na pamäti.

 • Ak zjete 50 až 150 gramov, vaša strava je „nízkosacharidová“.
 • Ak vaša strava obsahuje menej ako 20 gramov, vaša strava je ketogénna!

JE KETO NAJLEPŠIA STRAVA NA SCHUDNUTIE TUKU?

Toto je naozaj dobrá otázka, ktorú si treba položiť, keďže neexistuje lepšie stravovanie na odbúravanie tukov ako je keto stravovanie. Rôzne diéty fungujú u rôznych ľudí odlišne, ale keto strava má na odbúravanie tukov evolučný význam, ktorý sa staral o to aby naši predkovia prežívali dlhé zimy a obdobia s minimom potravy v skvelej kondícii a zdraví.

POTLAČÍ KETO STRAVA VAŠU CHUŤ?

Jednou z najbežnejších vecí, ktoré budete počuť od ľudí, ktorí vyskúšali keto, je ako dobre táto strava potláča ich chuť do jedla, a štúdie majú tendenciu s tým súhlasiť. Ľudia na keto hlásia výrazné zníženie pocitov hladu a túžby prejedať sa.

Uveďme tri možné dôvody:

 • Ľudia, ktorí začnú jesť menej sacharidov, zvyčajne začnú jesť viac bielkovín.
 • Ketóny môžu mať tiež účinok na zníženie chuti do jedla, hoci do akej miery je stále otvorenou otázkou
 • Niektorí ľudia považujú potraviny s vysokým obsahom tuku za sýtejšie ako potraviny s vysokým obsahom sacharidov; 

ZAMYSLITE SA NAD TÝM TAKTO...

Vysoká hladina ketónov = zrýchlené výsledky!

Ak vaše bunky nedostávajú dostatok glukózy, vaše telo namiesto toho spaľuje tuk na energiu. Vzniká tak látka zvaná ketóny!

JANKA

Za mna velka spokojnost a uprimne poviem, ze neviem ako by som zvladla sviatky, lebo aj ked umysel bol iny, moju sviatocne prehresky som potiahla riadne dlho a vysledok bol, ze som nenabrala ani 1g. No ale aby som to celkovo zhodnotila: 1. Napriek tomu, ze som cez sviatky (asi 3tyzdne 😏🙈) zra... jedla somariny a vaha zostala rovnaka, okresali sa cm a doslo k spevneniu. Ako keby sa mi pricucli boky aj brucho 😍 2. Mega prilev energie 3. Asi po 3-4 tyzdnoch takmer ziadne padanie vlasov a to som na tom bola ozaj zle 😏 4. Minimalna potreba jedla uz po par dnoch 5. Tento tyzden uz idem po svojom a -2kg 😍 co je u mna super, lebo vies, ze moja vaha si robi co chce aj ked sa poctivo drzim 6. A aby som nezabudla, ziadne navaly vlcieho hladu, ziadne vyzieranie s pocitom, ze musim nieco zjest. Skvely pocit 😉 No a zas som sa rozpisala 😂😂😂 takze ozaj zhrnutie: FUNGUJE TO CITIM SA SKVELE MAM KOPEC ENERGIE NEMAM NAVALY HLADU ZLEPSILI SA VLASY

3 BALENIA - 90 dní

Bežná cena

240€

207€

/ 3 BALENIA

plus 1x KETO FUEL

ZDARMA

6 BALENÍ - 180 dní

Bežná cena

480€

414€

/ 6 BALENÍ

plus 2x KETO FUEL

ZDARMA

1 BALENIE - 30 dní

Bežná cena

80€

69€

/ BALENIE

KETO DRINK

AKO FUNGUJE

KETO

DRINK

KETO DRINK núti vaše telo spaľovať na energiu, váš uložený nevyužitý tuk sa preto zmenšuje.

DOVOĽTE MI ABY SOM VÁM TO VYSVETLIL...

KETO DRINK je mimoriadne silný, vysoko účinný a úplne 100% prírodný keto spaľovač tukov, ktorý katapultuje metabolizmus vášho tela do ketózy…to znamená, že sa stanete „ketónovým“ spaľovacím akcelerátorom, ktorý roztopí kilá a odstráni centimetre nežiaduceho brušného tuku…

KETO DRINK je jediný produkt, ktorý obsahuje zmes patentovanej zmesi ingrediencií, ktoré rýchlo spaľujú tuky. Umožňuje vášmu telu spaľovať tuk na energiu namiesto používania sacharidov. Vďaka tomu sa budete cítiť úžasne zvnútra aj zvonka, pretože zložky vo vzorci prechádzajú hematoencefalickou bariérou, výsledkom čoho je ľahko dostupná energia pre mozog a svaly, ktorá poskytuje neuveriteľnú energiu a sústredenie.

KETO DRINK podporuje zdravie celého tela a doslova rozpúšťa kilá! Kombinácia KETO DRINK s cvičením prospeje aj mozgovej činnosti, pretože rýchlo absorbuje ketóny a premení ich na zdroj paliva pre vašu myseľ a telo.

A na rozdiel od väčšiny spaľovačov tukov Keto na trhu… KETO DRINK je nabitý všetkými prírodnými ingredienciami, ktoré vám pomôžu…

KETO DRINK núti vaše telo spaľovať na energiu uložený nevyužitý tuk namiesto sacharidov

Využite svoje súčasné tukové zásoby a zamedzte tvorbe nového tuku

KETO DRINK útočí na uložený telesný tuk na bruchu, bokoch a stehnách, premení vaše telo na stroj na spaľovanie tukov, ktorý pomáha zastaviť premenu sacharidov na tuk. Tento neuveriteľný, systém útočí na tuk zvnútra aj zvonka a spôsobuje rýchlu, neuveriteľnú stratu tuku. Zažite dlhšiu a silnejšiu ketózu ako kedykoľvek predtým.

Kontrola chuti do jedla

Chuť do jedla môže byť riadená fyziologicky aj psychologicky. Jednou z veľkých výhod KETO DRINK je, že obsahuje zložky, ktoré udržujú vaše hormóny hladu pod kontrolou, ako aj poskytujú základné neurotransmiterové zlúčeniny, ktoré udržia vašu myseľ od jedla a sústredia sa na chudnutie a skvelý pocit. Väčšina používateľov uvádza úžasný pocit pohody a energie, KETO DRINK je skutočne spôsobuje „dobrý pocit z  chudnutia!“

Maximalizujte zloženie svojho tela

Medzi chudnutím a chudnutím je veľký rozdiel. Strata tuku štíhle telo  zlepšuje metabolizmus, jednoduché chudnutie môže viesť k „chudému tučnému“ telu a nižšiemu metabolizmu ( aj ku vzniku tak nechcenej CELULITÍDY). KETO DRINK pomáha udržiavať čistú svalovú hmotu pri spaľovaní tuku, čím sa vaše telo mení na štíhly,  stroj na spaľovanie tukov.

"To znie až príliš dobre na to, aby to bola pravda"

Ak ste si mysleli: „To znie až príliš dobre na to, aby to bola pravda,“ neobviňujeme vás. Internetom lietajú tisíce nepodložených tvrdení, pokiaľ ide o transformáciu vášho tela a zdravia.

Kľúčové zložky KETO DRINK sú však založené na klinickom výskume, nie na zbožných želaniach alebo nepodložených nezmysloch.

Jednou z hlavných zložiek na spaľovanie tukov v KETO DRINK je BHB (beta-hydroxybutyrát), ktorý predstavuje najúžasnejší ketón ničiaci tuk. Kombinácia BHB so zmesou na spaľovanie tukov KETO DRINK spôsobuje výrazne zvýšený výkon spaľovania tukov, ktorý konkuruje akýmkoľvek iným produktom na trhu!

KETO DRINK bol navrhnutý tak, aby spaľoval tuk, zároveň neutralizoval toxíny vznikajúce pri strate tuku, vďaka čomu sa budete cítiť skvele a vaše chudnutie bude stabilné a plynulé.

KVETKA

Som diabeticka cca 8 rokov pri používaní Keto prášku do kávy alebo jogurtu som po najedeni mala glykemie 5 až 6 predtým po najedeni 8 až 9.

MARIANNA

Začala som s používaním KETO DRINK asi pred mesiacom. Počas tohoto obdobia ma skolila chrípka. Keto drink som vysadila ale po pár dňoch som sa vrátila k používaniu nakoľko som zistila, že aj počas chrípky ma KETO DRINK drží na nohách. V kombinácii s rannou kávou je nával energie ešte väčší. Kilá pomaličky ubúdaju. Takže za mňa super a objednávam opäť a ODPORÚČAM!

ZÍSKAJTE VÝSLEDKY BEZ OBMEDZENÍ

RÝCHLEJŠIE DOSIAHNUTIE KETÓZY

NAŠTARTUJTE SVOJ METABOLIZMUS A CHUDNUTIE

ZÍSKAJTE JASNÉ, RÝCHLE MYSLENIE

SPAĽUJTE TUK ĽAHŠIE A RÝCHLEJŠIE

01.

BENEFIT 1

Uľahčuje chudnutie

02.

BENEFIT 2

Pomáha predchádzať a liečiť cukrovku

03.

BENEFIT 3

Bojuje proti rakovine

04.

BENEFIT 4

Chráni mozog

05.

BENEFIT 5

Má protizápalové účinky

06.

BENEFIT 6

Potenciálne predlžuje život

3 BALENIA - 90 dní

Bežná cena

240€

207€

/ 3 BALENIA

plus 1x KETO FUEL

ZDARMA

6 BALENÍ - 180 dní

Bežná cena

480€

414€

/ 6 BALENÍ

plus 2x KETO FUEL

ZDARMA

1 BALENIE - 30 dní

Bežná cena

80€

69€

/ BALENIE

Keď sú sacharidy drasticky obmedzené počas hladovania alebo počas keto stravovania, hladina inzulínu sa znižuje, čo umožňuje uvoľňovanie tuku z tukového tkaniva a zvyšuje sa úbytok hmotnosti.
 
Ketóny znižujú cirkulujúcu glukózu a inzulín.. V štúdiách zahŕňajúcich potkany sa ukázalo, že použitie exogénnych látok znižuje hladinu glukózy a inzulínu v krvi, aj keď potkany konzumujú vysoko spracovanú stravu s vysokým obsahom kukuričného škrobu. BHB môže pomôcť pri diéte na inzulínovú rezistenciu.
 
V štúdiách na zvieratách sa ukázalo, že myši ktoré sú postihnuté rakovinou v neskorom štádiu rakoviny, exogénne ketóny prispievajú k výraznému zvýšeniu miery prežitia. V štúdii z roku 2014 uverejnenej v Medzinárodnom vestníku rakoviny sa preukázalo, že suplementácia ketónmi „znižuje životaschopnosť nádorových buniek a predlžuje prežitie myší s metastatickou rakovinou“.
 
Štúdie naznačujú, že výhody BHB, pokiaľ ide o kognitívne / duševné zdravie, zahŕňajú zlepšenie pamäte, sústredenia, pozornosti, fyzického výkonu a učenia; zníženie poškodenia voľnými radikálmi; zníženie zápalu a rizika kognitívneho poklesu u starších dospelých; ochrana pred epilepsiou a neurodegneratívnymi chorobami a ich liečenie; a zníženie rizika porúch súvisiacich s náladou, ako je depresia.
 
BHB môže pomôcť zabrániť uvoľňovaniu zápalových molekúl, ktoré prispievajú k rôznym ochoreniam postihujúcim srdce, mozog, kosti, pokožku a podobne. Výskum naznačuje, že BHB interferuje so zápalovou reakciou nazývanou NLRP3 inflammasóm a navyše znižuje uvoľňovanie prozápalových cytokínov, vrátane interleukínu IL-1 p a IL-18.
 

Celé zloženie

KETO

DRINK

je prírodné

Jedinečná synergická zmes zložiek, ktoré spolupracujú na maximalizácii výsledkov chudnutia.

 • Vysoko kvalitný beta hydroxybutyrát (BHB)
 • Účinný pri zvyšovaní hladín ketónov v krvi (až o 1,5 mmol)
 • Dostane vás do ketózy kedykoľvek a kdekoľvek

ZLOŽENIE A DÁVKOVANIE

 • 1 odmerka alebo čajová lyžička 2x denne
 • Odporúčame 1 odmerku alebo 1 čajovú lyžičku do 3dcl tekutiny a premiešajte aby sa obsah rozpustil ( čistá alebo minerálna voda) vhodné aj do čaju
 • Ideálne piť počas ráno, popoludní alebo pred tréningom
 • Keto drink lieskový oriešok odporúčame používať v mandľovom alebo kokosovom mlieku resp rannej káve. 1 čajová lyžička do 3dcl mlieka. 

Ak užívate lieky predpísané lekárom, poraďte sa so svojím lekárom ohľadom užívania KETO DRINK. Tento doplnok výživy nie je náhrada stravy. Doplnok je určený pre osoby staršie 18 rokov. Neprekračujte dennú odporučenú dávku, tj maximálne 1 čajovú lyžičku/ 2x denne.

3 BALENIA - 90 dní

Bežná cena

240€

207€

/ 3 BALENIA

plus 1x KETO FUEL

ZDARMA

6 BALENÍ - 180 dní

Bežná cena

480€

414€

/ 6 BALENÍ

plus 2x KETO FUEL

ZDARMA

1 BALENIE - 30 dní

Bežná cena

80€

69€

/ BALENIE

KETO DRINK

Ďalšie výhody KETO DRINK

Ketóza a zdravie

Keď vaše telo nemá dostatok glukózy na energiu,  namiesto toho spaľuje tuky – metabolický stav známy ako ketóza.

Keto stravovania je zamerané na udržanie tela v stave ketózy, takže vaše telo spaľuje vlastné tukové zásoby na energiu. Namiesto glukózy.

Byť v ketóze podporuje  rýchlejšie spaľovanie tukov . Zvlášť počas dlhých tréningov (keď vaše telo potrebuje viac energie).

Ketóny dokážu, potláčať spotrebu glukózy v mozgu , čo vám môže pomôcť cítiť sa mentálne ostrejšie po celý deň.

Ketóza zabezpečuje zdravý metabolizmus a budete cítiť, že ste  menej hladní .

Dostať sa do ketózy však nie je jednoduchéZostať tam je ešte ťažšie. Ketomaniac Keto Drink je najľahší spôsob, ako podporiť  keto stravu.

3 BALENIA - 90 dní

Bežná cena

240€

207€

/ 3 BALENIA

plus 1x KETO FUEL

ZDARMA

6 BALENÍ - 180 dní

Bežná cena

480€

414€

/ 6 BALENÍ

plus 2x KETO FUEL

ZDARMA

1 BALENIE - 30 dní

Bežná cena

80€

69€

/ BALENIE

Tovar odosielame do troch pracovných dní po uhradení ceny objednávky.

Zásielka je odoslaná cez Slovenskú poštu. Ak sa jedná o menšiu objednávku – zásielka je posielaná ako listová zásielka.

Vaše platobné údaje sú zabezpečené platobnou bránou STRIPE a bezpečnostným certifikátom SSL, platbu možno uskutočniť aj vkladom na bankový účet. 

Kontakt

© 2019 Jaro Kučík – KETOMANIAC

Všetky práva vyhradené