Máte „kŕče v spánku“? Pokračujte v čítaní

Tento nepríjemný problém súvisí s jednou z NAJHORŠÍCH minerálnych nerovnováh... A môže vám ničiť spánok aj zdravie!

Je to príznak nedostatku minerálov. Nedostatok spánku, na ktorý podľa štúdií trpí takmer 80 % Európanov. Ak vaše telo nedostáva dostatok draslíka a horčíka, vaše svaly sa nedokážu uvoľniť.

  • KŔČE
  • NEPOKOJNÉ NOHY
  • NEUSTÁLE PREHADZOVANIE SA 

To všetko sú kŕče v spánku. Ak každú noc nemáte hlboký a pokojný spánok – je to pravdepodobne preto, že máte kŕče v spánku.

V skutočnosti…

Kŕče v spánku sú len JEDNÝM z mnohých príznakov nedostatku draslíka a  horčíka, ktorý môže každú noc pokaziť váš spánok.

Stres, hormonálna nerovnováha sú všetko príznaky nízkej hladiny draslíka a horčíka v tele, ktoré narúšajú náš spánok a bránia nám všetkým v spánku, ktorý potrebujeme.

Ak máte problémy so zaspávaním alebo s udržaním spánku, oboje sú tiež známky toho, že potrebujete viac draslíka a horčíka.

Vápnik

Ak je vaša hladina vápniku nízka, je bežné, že máte svalové kŕče v lýtkach, nohách a chodidlách. Môžete tiež pociťovať podráždenosť, zášklby svalov, chronický kašeľ, depresiu a problémy so spánkom .

Vápnik nie je jediný, čo môže za to, keď sa objavia tieto príznaky. Ak váš žlčník a tráviaci systém nefungujú správne, vápnik telo nedokáže spracovať. Toto sú niektoré dôvody, prečo niektorí ľudia berú vápnik, ale necítia sa o nič lepšie.

Horčík

Nízky obsah horčíka môže spôsobiť ochabnuté svaly, nadmernú podráždenosť, nepravidelný srdcový tep a problémy so spánkom. Doplnky môžu pomôcť vyriešiť tieto problémy. Keď užívate vápnik, automaticky musí byť podávaný s horčíkom v správnom pomere. 1diel Vápnika a 3 diely Horčíka.

Poznámka: Uistite sa, že nikdy neužívate uhličitan vápenatý. Môže poškodiť vaše zdravie.  

Uhličitan vápenatý Definícia: Táto chemická zlúčenina sa zvyčajne používaná v antacidách, ale aj niektorých liečebných postupoch napr. hemodialýza. Nadmerná konzumácia môže poškodiť obličky!

Draslík

Nízky obsah draslíka môže spôsobiť únavu, duševnú hmlu, kŕče v lýtkach alebo chodidlách, zápchu, nevoľnosť a túžbu po cukre. Môžete si nechať skontrolovať draslík, ale s najväčšou pravdepodobnosťou to ukáže normálne výsledky. Prečo? 98 % draslíka je vo vnútri buniek, nie v krvi. Museli by ste vyčerpať veľa draslíka, aby krvný test ukázal prípadný deficit.

Sodík

Sodík je to, čoho sa ľudia v soli boja, ale ak máte tohto minerálu málo, budete pociťovať bolesti hlavy, únavu, stratu chuti do jedla, nevoľnosť a rozmazané myslenie. Ak pociťujete tieto príznaky, nie je zlý nápad pokúsiť sa zvýšiť hladinu sodíka.

Poznámka: Veľmi dôležitý je pomer sodíka a draslíka tzv. Sodíkovo – Draslíková pumpa. Denný príjem draslíka je 4700mg a sodíka do 1500mg

1 BALENIE - 35 dní

Bežná cena

31€

31€

/ BALENIE

6 BALENÍ - 210 dní

Bežná cena

186€

126€

/ 6 BALENÍ

3 BALENIA - 105 dní

Bežná cena

93€

78€

/ 3 BALENIA

KETO FUEL

MAŤ NEDOSTATOK MINERÁLOV JE JEDNODUCHŠIE, AKO SI MYSLÍTE. NENECHAJTE NIČ NA NÁHODU!

Doplňte si elektrolyty a bojujte proti svalovým kŕčom s Orange práškom od KETOMANIAC. Tento elektrolytický prášok sa ľahko rozpúšťa a je ideálny na podporu vytrvalosti, hydratácie, normálnej funkcie svalov a energie. Navyše je keto-friendly! Každá porcia je nabitá 1000 mg draslíka a neobsahuje absolútne žiadny cukor, sacharidy, maltodextrín ani škodlivé prísady.

Potrebujete aspoň 4 700 mg draslíka denne. Aby ste telu dodali denne toto množstvo, museli by ste každý deň skonzumovať viac ako 11 banánov alebo 7 až 10 šálok zeleniny.  Ak cvičíte alebo fyzicky ťažko pracujete, vaša denná potreba môže byť ešte vyššia.

A to je len draslík – potrebujete aj horčík, sodík, vápnik a mnoho rôznych stopových minerálov. Keďže 98 % dospelých nespĺňa svoju dennú potrebu minerálov, niet divu, prečo sa toľko ľudí cíti bez energie.

Zelenina je najlepším prírodným zdrojom elektrolytov. Priemerný dospelý človek však denne skonzumuje len 1,5 šálky zeleniny. Denne by ste však mali zjesť až 7 až 10 šálok zeleniny tj. jednu veľkú misu zeleniny spolu s kvalitným olejom.

Možno budete prekvapení, keď zistíte, že väčšina elektrolytických športových nápojov obsahuje menej ako 5 % vašej dennej potreby draslíka na porciu. Na splnenie dennej potreby by ste museli vypiť litre. To znamená aj príjem veľkého množstva cukru, ktorý dané nápoje obsahujú.

Ak máte málo elektrolytov (minerálov), kvalitný práškový elektrolyt je najjednoduchší spôsob, ako doplniť dennú potrebu elektrolytov. Náš elektrolytický KETO FUEL  prášok obsahuje 13-krát viac draslíka ako bežné športové nápoje!

1 BALENIE - 35 dní

Bežná cena

31€

31€

/ BALENIE

6 BALENÍ - 210 dní

Bežná cena

186€

126€

/ 6 BALENÍ

3 BALENIA - 105 dní

Bežná cena

93€

78€

/ 3 BALENIA

Stovky ľudí potvrdilo, že po užívaní keto fuel ich kŕče prestali v priebehu 2 týždňov

KETO FUEL je zďaleka jedným z najjednoduchších spôsobov, ako prirodzene obnoviť minerálnu rovnováhu vášho tela , ktoré vaše telo miluje! Minerály nachádzajúce sa v tomto jedinečnom prášku poskytuje vášmu telu viac ako 600 zdravotných výhod!

Doplňte si elektrolyty

KETO FUEL je nabitý štyrmi dôležitými elektrolytmi (draslík, vápnik, horčík a sodík). Doplnenie týchto životne dôležitých minerálov vám pomôže obnoviť rovnováhu vašich elektrolytov – najmä ak cvičíte alebo nekonzumujete 7-10 šálok zeleniny denne.

Pomôžte svojim svalom

Elektrolyty sú rozhodujúce pre kontrakciu svalov. Zášklby, kŕče a svalová slabosť sú bežnými príznakmi vyčerpania elektrolytov alebo nerovnováhy. Náš elektrolytický prášok nielen dodáva draslík, ale poskytuje aj správne množstvo základných elektrolytov, ktoré pomáhajú udržiavať hladké fungovanie svalov.

Zvýšte svoju energetickú hladinu

Ste často unavený a musíte si zdriemnuť, aby ste si udržali energiu? Elektrolyty sú nevyhnutné aby ste mali dostatok energie. Či už cvičíte, staráte sa o deti, pracujete alebo sa snažíte sústrediť na nejaký projekt, náš KETO FUEL vám pomôže aby ste mali energiu počas celého dňa.

Podporte svoje srdce

Nízka hladina elektrolytov môže prispieť k vysokému krvnému tlaku a arytmiám. Vaše srdce je sval. A ako všetky svaly, aj tento sa spolieha na elektrolyty, aby fungoval správne. Zloženie KETO FUEL je ideálne na doplnenie hladín elektrolytov, keď na tom najviac záleží.

Bojujete s bolesťami hlavy a migrénami

Keď sú elektrolyty v nerovnováhe, regulačné pumpy pre sodík/draslík a vápnik/horčík sa dostanú do stavu núdze, čo vyvoláva bolesti hlavy a migrény. Mať po ruke vysokokvalitné zloženie elektrolytov veľmi rýchlo pomôže v boji proti bolestiam hlavy súvisiacimi s dehydratáciou alebo nadmernou hydratáciou.

01.

BENEFIT 1

Pomáha zbaviť sa kŕčov a zášklbov

02.

BENEFIT 2

Hydratuje vaše telo

03.

BENEFIT 3

Podporuje kardiovaskulárne zdravie

04.

BENEFIT 4

Podporuje normálnu funkciu svalov

05.

BENEFIT 5

Dodáva energiu bunkám

06.

BENEFIT 6

Podporuje pokojný spánok

07.

BENEFIT 7

Podporuje zdravie gastrointestinálneho traktu a trávenie

08.

BENEFIT 8

Bojuje s bolesťami hlavy

09.

BENEFIT 9

Udržiava normálny krvný tlak

ZLOŽENIE A DÁVKOVANIE

  • 1 odmerka alebo čajová lyžička denne
  • Odporúčame 1 odmerku alebo 1 čajovú lyžičku do 5dcl tekutiny a premiešajte aby sa obsah rozpustil ( čistá alebo minerálna voda) vhodné aj do čaju
  • Ideálne piť počas dňa po dúškoch
  • Extrémne dôležité počas a po fyzickej alebo športovej záťaži

Ak užívate lieky predpísané lekárom, poraďte sa so svojím lekárom ohľadom užívania KETO FUEL. Tento doplnok výživy nie je náhrada stravy. Doplnok je určený pre osoby staršie 18 rokov. Neprekračujte dennú odporučenú dávku, tj maximálne 1 čajovú lyžičku

KETO FUEL OBSAHUJE CITRÁT DRASELNÝ

Ktorý vás dokáže zbaviť problémov s usadzovaním kyseliny močovej tzv. DNA!

1 BALENIE - 35 dní

Bežná cena

31€

31€

/ BALENIE

6 BALENÍ - 210 dní

Bežná cena

186€

126€

/ 6 BALENÍ

3 BALENIA - 105 dní

Bežná cena

93€

78€

/ 3 BALENIA

KETO FUEL

Ďalšie výhody KETO FUEL

Odstraňuje bolesťMinerály  zohrávajú hlavnú úlohu v zdraví kĺbov a svalov. Ako upokojiť stuhnuté bolestivé kĺby a svaly? Minerály dokážu zmenšovať opuchy a zvýšiť prirodzený čas hojenia.

StuhnutosťHorčík je zodpovedný za to, aby vaše svaly a kĺby zostali pružné. Horčík znižuje hromadenie kyseliny mliečnej, ktorá spôsobuje pnutie a bolesť svalov. Pomáha proti hromadeniu vápnika, ktoré spôsobuje stuhnutie a nehybnosť kĺbov.

StresKETO FUEL pôsobí upokojujúco na myseľ a telo. V spolupráci s vaším nervovým systémom tieto minerály znižujú hladinu stresového hormónu ako je kortizol a adrenalín. Na druhej strane, nedostatok minerálov je spojený s prudkými nárastmi týchto hormónov.

Tovar odosielame do troch pracovných dní po uhradení ceny objednávky. Zásielka je odoslaná cez Slovenskú poštu. Ak sa jedná o menšiu objednávku – zásielka je posielaná ako listová zásielka.

Vaše platobné údaje sú zabezpečené platobnou bránou STRIPE a bezpečnostným certifikátom SSL, platbu možno uskutočniť aj vkladom na bankový účet. 

Kontakt

© 2019 Jaro Kučík – KETOMANIAC

Všetky práva vyhradené