ČO JE TO KETO FLASH

KETO FLASH ® je rýchlo pôsobiaci, ľahko dostupný a vysoko účinný zdroj paliva, ktorý vášmu telu dodá takmer okamžitú a trvalú energiu a spaľoval nadbytočný tuk. Bol navrhnutý tak, aby vám pomohol dosiahnuť a udržať stav ketózy. Je to silná a účinná zmes exogénnych ketónov vo forme beta-hydroxybutyrátových solí s elektrolytom v podobe draslíka, ktoré vášmu telu dodajú potrebnú energiu.

ČO VÁM DÁ POUŽÍVANIE KETO FLASH

SPAĽUJETE TUK

Ketóny vám priam zožerú váš nadbytočný tuk, spolu s keto stravou získate bezkonkurenčnú kombinácia na spaľovanie tuku

ZÍSKATE ENERGIU NA CELÝ DEŇ

Vďaka BHB soli a elektrolytom získate energiu na celý deň

ZVÝŠI SA INTENZITA PRI TRÉNINGU

Intenzita tréningu sa dostane do úplne iného levelu, vaše výkony sa budú zlepšovať a vaša regenerácia sa mnohonásobne urýchly

VYTRVALOSŤ

Tvorba laktátu vo svaloch sa objaví vo svaloch neporovnateľne neskôr ako keď je vašim hlavným zdrojom energie glukóza

MINIMALIZUJE SA PMS

Zabudnite na bolestivé stavy a rôzne chute pred a počas menštruácie

ZÍSKATE ENERGIU PRE VÁŠ MOZOG

ketóny sú oveľa čistejšie palivo s dlhotrvajúcim účinkom pre váš mozog

ZBAVÍTE SA CHUTI NAS SLADKÉ

V priebehu pár dní úžívania si uvedomíte, že vaše chute na sladké sa minimalizujú a vy prestávate byť závislím na glukóze

MAXIMALIZUJE SA VAŠA IMUNITA

vaše telo začne produkovať vysoké množstvo glutationu, najsilnejšie antioxidantu v ľudskom tele

ŽIADNA KETO CHRÍPKA

Od prvého dňa užívania získavate presne vyvážene dávkovanie minerálov a preto nikdy sa nedostanene do stavu nepríjemnej keto chrípky

AKO SA POUŽÍVA

NAKOPNE VÁS DO DŇA, udrží vás nabitý energiou po celý deň.

  VÁŠ TRÉNING BUDE extrémne intenzívny, vďaka neubudajúcej energii.

ZABUDNITE NA POCIT pažravosti, už nikdy nebudete vyjedať chladničku po večeroch.

UĽAHČÍ VÁM PRECHOD na keto životný štýly a nebudete musieť čakať kým vaše telo začne produkovať ketóny.

VÝHODY KETÓNOV

Poskytnú extra energiu – Zvýšia silu – Zlepšia sústredenie 

Toto sú ďalšie výhody ak sa vo vašej krvi nachádzajú ketóny:

Podporujú mitochondriálne zdravie

Zlepšujú kognitívne funkcie

Znížujú zápal

Neuroprotekcia

Zvýšujú antioxidačnú obranu

Zlepšujú náladu / znížujú úzkosť

Udržiavajú vyrovnanú hladinu cukru v krvi

Potlačujú chuť do jedla

Uľahčujú keto životný štýl

Minimalizujú príznaky „keto chrípky“

Zabraňujú atrofii svalov

Uľahčujú regeneráciu po cvičení

Chránia pred kognitívnym úpadkom

Podporujú zdravie srdca

KETO FLASH + KOFEÍN + VIŠŇOVÁ PRÍCHUŤ

KETÓNOVÉ SOLI BHB SÚ VIAZANÉ NA MINERÁLY, S PRIDANÍM ELEKTROLYTOV SME TAK VYTVORILI PRODUKT, KTORÝ SPLNÍ POŽIADAVKY AJ ŠPIČKOVÝCH ŠPORTOVCOV

HLAVNOU ZLOŽKOU KETO FLASH JE 98% ČISTÝ HYDROXYBUTYRATE /BHB/ potassium(draslík)

Najhojnejšie z ketolátok, beta-hydroxybutyrát (BHB), slúži ako alternatívny zdroj paliva nahradzajúci glukózu. Bolo preukázané, že spaľovanie ketónov, ako je BHB, môže priniesť oveľa viac ATP (bunková energia) na jednotku kyslíka v porovnaní s glukózou. V skutočnosti môžu ketóny generovať o 25 % viac energie ako glukóza. Majú „vyššiu metabolickú účinnosť“ a majú väčšie „spaľovacie teplo“, čo znamená, že uvoľňujú viac energie na molekulu. Inými slovami, napr. svalové tkanivo sa stáva efektívnejším a vyžaduje menej O2 na rovnaké množstvo mechanickej práce.

Okrem toho, keď naše mitochondrie usilovne dodávajú energiu vo forme ATP, vytvárajú sa reaktívne formy kyslíka (ROS) a tieto molekuly prispievajú k tomu, čo sa nazýva „oxidačný stres“, ktorý spôsobuje, že mitochondrie aj iné bunkové zložky, vrátane našej DNA, ktorým hrozí poškodenie. Ukázalo sa, že ketóny potláčajú produkciu mitochondriálnych ROS a tiež pomáhajú našim bunkovým antioxidačným obranným systémom odzbrojiť ROS skôr, ako môžu spôsobiť poškodenie.

Takže, keď ľudia hovoria o ketónoch ako o čistejšom a kvalitnejšom zdroji paliva, často majú na mysli ich schopnosť generovať väčšie množstvo ATP a emitovať menej (potenciálne škodlivých) vedľajších produktov prirodzene produkovaných počas mitochondriálneho energetického metabolizmu.

BHB sa môže produkovať aj mimo tela a užívať ako doplnok, nazývajú sa „exogénne“ ketóny. Za normálnych okolností sa BHB syntetizuje v pečeni z mastných kyselín a slúži ako nevyhnutný nosič energie z pečene do periférnych tkanív, keď je zásoba glukózy príliš nízka pre energetické potreby tela, ako napríklad v období dlhodobého cvičenia, hladovania, alebo absencia uhľohydrátov v strave. Výskum ukazuje, že BHB nie je len pasívnym nosičom energie, ale má aj bunkové signalizačné funkcie. Tieto signalizačné funkcie BHB fungujú na bunkovom povrchu aj vo vnútri buniek, čo môže ovplyvniť napríklad génovú expresiu (epigenetická génová regulácia), metabolizmus lipidov, funkciu neurónov a rýchlosť metabolizmu.

Bohužiaľ, v súčasnosti dostupné krvné ketóny sú schopné detegovať iba D-BHB a nedokážu merať L-BHB, takže to môže viesť k bežnému nedorozumeniu. V skutočnosti máte približne dvakrát vyššiu hladinu BHB v krvi, ako ukazuje váš krvný ketometer, keď užívate doplnok ako je KETO FLASH.

VYVÁŽENÉ ELEKTROLYTY NA ZABEZPEČENIE SPRÁVNEHO FUNGOVANIA ORGANIZMU

V konečnom dôsledku sú elektrolyty nevyhnutné pre normálne telesné funkcie, vrátane srdcového tepu, funkcie mozgu, svalovej kontrakcie a relaxácie a ešte oveľa viac. Potreba suplementácie sa zvyšuje, keď obmedzíme sacharidy pri prechode na keto stravovanie alebo pri jej dodržiavaní, pretože hormón inzulín (ktorý je pri keto potláčaný) hrá dôležitú úlohu pri regulácii hladín elektrolytov v obličkách, konkrétnejšie hladín sodíka. Keď hladina inzulínu klesá, obličky zadržiavajú menej vody a vylučujú viac sodíka močom, čo môže spôsobiť nerovnováhu iných minerálov. Keto stravovanie môže tiež viesť k zvýšeným stratám vody stratou glykogénu (uloženej glukózy). Každý gram glykogénu ukladá približne 3-4 gramy vody, ktorá sa vyplavuje pri spaľovaní glykogénu na energiu a prenáša so sebou elektrolyty. Je dobre známe, že keto stravovanie môže viesť k zvýšenému vylučovaniu sodíka a strate vody močom, čo je spojené s nežiaducimi príznakmi, ako sú únava, svalové kŕče a bolesti hlavy, bežne nazývané „keto chrípka“. Z tohto dôvodu je veľmi dôležité dopĺňať elektrolyty.  Náš  KETO FLASH to urobí za vás, takže v podstate získate 2 produkty v jednom: potrebné elektrolyty a k tomu množstvo ketónov.

V ČOM JE KETO FLASH INÝ

KETONY/BHB
Ketóny sú „čistejšie“ alebo „kvalitnejšie“ palivo ako glukóza.

Beta-hydroxybutyrát (BHB) je molekula, ktorú si telo vytvára, aby poskytlo energiu v čase, keď sa nespotrebúva dostatok sacharidov alebo cukrov.

ELEKTROLYTY
Potreba dopĺňania elektrolytov sa zvyšuje, keď obmedzíme sacharidy.

Elektrolyty sú esenciálne minerály, životne dôležité pre udržanie úrovne hydratácie tela, acidobázickej rovnováhy, svalovej a nervovej funkcie a mnohé ďalšie.

KOFEÍN +

PREČO SI VYBRAŤ KETO FLASH

KETO FLASH ® bol vytvorený, pretože na trhu bola príliš dlho obrovská medzera. Medzeru, ktorú treba vyplniť kvalitným exogénnym ketónovým doplnkom, ktorý poskytuje všetky výhody, ktoré môže poskytnúť molekula beta-hydroxybutyrátu, bez všetkých negatívnych skúseností, ktoré často vyplývajú z unáhleného a nesprávne naplánovaného a neprebádaného vývoja produktov.

Hlavným dôvodom bolo, že neexistuje žiadna značka, ktorá ponúka túto kombináciu exogénnych ketónov a elektrolytov. 

Jediným cieľom bolo VYTVORIŤ EXCELENTNÝ PRODUKT, ktorý splní očakávania bežného človeka až po špičkového športovca.

Na trhu je veľa produktov exogénnych doplnkov ketónov, vedieť, ktorý z nich si vybrať, môže byť  komplikované. Tu sú niektoré z hlavných bodov, ktoré je potrebné zvážiť, prečo je KETO FLASH iný:

TYP KETONOVÉHO DOPLNKU

BHB soli s 98% čistotou viazané na draslík, bez riedenia ako sa to deje u iných značiek

DÁVKA

1 čajová lyžička do 3dcl vody alebo minerálky - 2x denne. Športovci môžu pridať ešte tretiu dávku tesne pred výkonom

OBSAH SACHARIDOV

Celý balíček obsahuje len 4g sacharidov

PRIDANÉ INGREDIENCIE

100% čisté elektrolyty, 100% kofeín

SLADIDLO

Použili sme erythritol nakoľko toto sladidlo nespôsobuje vylučovanie inzulínu z pankreasu

CHUŤ

Zabezpečuje lyofilizované ovocie( višna)

CENOVÁ VÝHODA KETO FLASH

KETO FLASH je 2v1 + extra kofeín.

Čo znamená 2v1?

Ako keby ste získali všetky benefity KETO DRINK a KETO FUEL spolu. Ak si však zrátate cenu KETO DRINKu a KETO FUELu – výsledná suma bude 111€

HODNOTA KETO FLASH JE 100€ ALE CENA PRE VÁS JE 89€

OTÁZKY A ODPOVEDE

Účinok sa dostavuje po 5 až 10tich dňoch. Exogénne ketóny môžete užívať neobmedzene dlho.

 Prvá dávka je ideálna hneď ráno. Druhá dávka popoludní. Ak trénujete alebo sa chystáte podať športový výkon, vypite svoju druhú dávku pol hodinu pred začatím výkonu. Keto Flash neodporúčame piť tesne pred spaním nakoľko obsahuje kofeín.

Určite 2x denne. Je to ideálne dávkovanie. Dávka 3x denne je možná ale postačuje 2x denne. Tretia dávka sa odporúča športovcom pol hodinu pred tréningom alebo športovým výkonom.

Nie je nič ľahšie ako si chuť prispôsobiť pridaním napr. citrónovej šťavy do pohára alebo pridaním povoleného sladidla ak máte radi sladšie nápoje.

Jedno balenie je presne na 1 celý mesiac ak užívate odporučené dávkovanie 2x denne.

Áno, má mierne nahorklú chuť ale nie je to nič čo by bolo rušivým elementom pri užívaní.

Výskum ukázal, že kofeín je viac než len stimulant a je už dlho známy svojimi jedinečnými účinkami na metabolizmus. Kofeín aktivuje dráhy, ktoré podporujú rozklad tuku, inak známy ako lipolýza. Lipolýza zvyšuje množstvo voľných mastných kyselín v pečeni, ktoré môžu byť použité priamo ako palivo, alebo ak sú oxidované vo veľkých množstvách, môžu podporovať produkciu ketónov.

Určite nie, nakoľko obsahuje kofeín. Pre deti je vhodný náš produkt KETO DRINK.

 Stimulácia stavu ketózy exogénnymi ketónmi môže zapnúť gény a mať signalizačné účinky, ktoré podporujú zdravší metabolický stav v priebehu času, čo ovplyvňuje zdravie a choroby na úrovni celého tela. exogénne ketóny chránia naše metabolické zdravie vo vysoko stresových prostrediach, čiastočne tým, že zvyšujú reguláciu nášho bunkového antioxidačného potenciálu, chránia bunky pred oxidačným poškodením a podporujú mitochondriálnu funkciu.

JEDINEČNÉ ZLOŽENIE

Jediný produkt na trhu s týmto zložením!

EXOGÉNNE KETÓNY V ŠPORTE

Ketóny – väčšia výdrž a jasne optimalizovaný metabolizmus tukov prostredníctvom ketónových nápojov?!🏆
87 hodín, 20 minút a 5 sekúnd – na 3470 kilometrov. Za 21 dní!
Toto sú údaje víťaza najvýznamnejších cyklistických pretekov sveta v roku 2020. Údaje Tadeja Pogacara.🏆
Vtedy 21-ročný Slovinec vyhral celkovú klasifikáciu Tour de France o 59 sekúnd. Menej ako minútu – po 3470 kilometroch.
 
🏆Faktom je: ketónové nápoje sú v profesionálnom pelotóne čoraz rozšírenejšie.„Ketóny sú potravinové doplnky.
 
🏆Je známe, že niekoľko tímov ich používa,“ hovorí manažér tímu Jumbo Visma Richard Plugge. “Môžete ich brať ako vitamíny.”
 
🏆V roku 2018 prekonala talianska profesionálna jazdkyňa Vittoria Bussi svetový hodinový rekord. Po konzumácii ketónových nápojov počas celej prípravy absolvovala 48,007 kilometrov za 60 minút.
Rozsiahla štúdia dvoch výskumníkov Brendana Egana a Dominica D’Agostina, ktorá vyšla vo vedeckom časopise „Cell Metabolism“, je venovaná využívaniu exogénnych ketónov vo vysokovýkonnom športe.
🏆Výsledok:
Extrémne zvýšenie priemerného výkonu o 15 percent počas 30-minútového cvičenia po užití ketónov.
28-dňová štúdia vedcov z Oxfordskej univerzity, v ktorej testované osoby užívali ketóny trikrát denne, nepreukázala žiadnu zmenu fyziologických parametrov ani zmeny v testovaných hodnotách krvi a moču.
Prvé výsledky štúdie ukazujú potenciálne pozitívne účinky, ako sú: znížená tvorba laktátu, zvýšená oxidácia tukov, šetrenie zásob glykogénu a zlepšenie regenerácie.
KETO SOLI SÚ NAJÚČINNEJŠIE KETO DOPLNKY
 
Ketónové doplnky sú skvelým spôsobom, ako pomôcť optimalizovať váš keto životný štýl. Či už na začiatku pracujete na vstupe do ketózy, alebo sa pokúšate dostať späť do ketózy po jedle s vysokým obsahom sacharidov, exogénne ketóny vám môžu pomôcť, keď výživa nestačí.
Pri výbere keto doplnku hľadajte tie, ktoré obsahujú BHB ketóny, preferovaný zdroj energie vášho tela. Vždy hľadajte tie s minimom prísad, bez akýchkoľvek nežiaducich sladidiel. Najspoľahlivejšie doplnky sú keto soli, ktoré vám môžu pomôcť zostať v ketóze dlhšie ako iné doplnky (napríklad ketoestery).

Tovar odosielame do troch pracovných dní po uhradení ceny objednávky.

Zásielka je odoslaná cez Slovenskú poštu. Ak sa jedná o menšiu objednávku – zásielka je posielaná ako listová zásielka.

Vaše platobné údaje sú zabezpečené platobnou bránou STRIPE a bezpečnostným certifikátom SSL, platbu možno uskutočniť aj vkladom na bankový účet.