Chceš sa zbaviť nadbytočných kíl, zlepšiť svoje zdravie a zmeniť svoj život?

Tak čítaj ďalej a budeš prekvapený aké je to jednoduché a preto verím, že to zvládneš aj ty!

Na obrázku vidíte foto, povedali by ste dvoch žien. Je to však obraz ženy keď váži 110kg a 60kg

Vonkajší obrys vám hneď napovie kde je problém ale všimnite si čo je okolo orgánov a v mozgu.

Tento pohľad veru ani zrkadlo neukáže. Všimnite si ako je zväčšené srdce, pečeň.

Ako sú stlačené ostatné orgány, tým že sa v dutine brušnej nachádza veľké množstvo tuku.

Pod týmto tlakom na vnútorné orgány veru trávenie nemôže poriadne fungovať.

A kolená ? Bolia vás? Ten tlak na kolená je evidentný už na pohľad.

Moje meno je Jaro Kučík. Som osobný tréner a výživový poradca už viac ako 27 rokov ale ani mňa pred neobišli ťažké zdravotné problémy.  Pred 7 rokmi som ochorel na Otravu krvi. Zubatá mi stála za chrbtom a lekári mi dávali 5% šancu na prežitie. Moje pooperačné CRP bolo 420, kolabovali mi obličky, moje hrubé a tenké črevo bolo deravé a môj apendix ani nenašli keď ma operovali. Aby to nebolo všetko tak som mal ucpatý žalúdok neidentifikovateľnou hmotou a k tomu piesok v žlčníku. Šanca na život mizivá ale človek má tuhý korienok. Prišlo uvedomenie. Zmeniť kompletne prístup k samému seba a hlavne k stravovaniu. Doterajšie stravovanie ma priviedlo na pokraj života tak bolo treba začať sa stravovať tak aby ma strava uzdravila. Úplnou náhodou som sa dostal ku Keto strave a začal študovať o čom to vlastne je. Všetko som hneď začal skúšať a na to, že som mal tak ťažkú diagnózu telo po čase reagovať. Po 3 rokoch som mohol povedať, že som sa úplne uzdravil vďaka Keto strave a ketónom v mojom tele. Už 7 rokov som na Keto strave a môžem povedať, že som sa nikdy lepšie nacítil ako práve teraz. Za seba môžem povedať …Bolo to moje najlepšie rozhodnutie v mojom živote.

Viete, že to čo zjete môže byť pre vás otrava alebo liek?!

Príkladom môžem byť ja sám . Rozdiel 6 rokov kedy mi bola diagnostikovaná otrava krvi a 5% šanca na prežitie a súčasná fotka

Ďalší príklad toho ako strava môže spôsobiť obrovské zdravotné problémy

Dr.William DavisKniha Wheat Belly – Život bez pšenice píše

Trávenie po podaní pšenice vyprodukuje zložky podobné Morfínu,ktoré sa naviažu na receptory opiátov v mozgu. Keď sa tento efekt zablokuje alebo sa nekonzumujú žiadne potraviny vytvárajúce Exorfín ľudia majú značné abstinečné stavy. Udeje sa dokonalá búrka v tele aj v mozgu.

Predstavte si, že dokážete stravou ovplyvniť silu svojej imunity

Negatívny vplyv lepku a vysokej hladiny glukózy v tele

Demencia

Epilepsia

Bolesti hlavy

Depresia

Schizofrénia

ADHD

Zníženie libida

Viete, že 40% ľudí nedokáže spracovať lepok a 60% môže škodiť a ani o tom nevedia

Aby toho nebolo málo, zlé stravovanie vás môže dostať do obrovských problémov

Problém s pamäťou a mierne kognitívne poruchy, často predzvesť Alzheimerovej choroby

Problémy so sústredením a koncentráciou

Rakovina

Poruchy nálady

Úzkosť a chronický stres

Nespavosť

Zápalové stavy a choroby vrátane artitídy

Črevné problémy vrátane celiakie, citlivosti na lepok a dráždivého čreva

Cukrovka

Nadváha a obezita

Stukovatená pečeň

Vysoká hladina cholesterolu

a mnoho ďalších...

Vedeli ste, že…

Statíny – lieky na zníženie cholesterolu zvyšujú riziko prepuknutia cukrovky o 48%!

Ľudský mozog obsahuje až 70% tuku. Určite vás napadlo ale veď tuk obsahuje cholesterol a cholesterol škodí! To je ale veľký omyl. 1/5 mozgu obsahuje cholesterol. Ten v mozgu slúži ako antioxidant.

Telo vyrobí denne až 200mg cholesterolu,pretože ho zúfalo potrebuje.To je niekoľko x viac ako prijímame v strave. Čo sa teda stane akv strave obmedzíte cholesterol? Telo vyšle signál, ktorý označuje krízu. Pečeň zachytí tento signál a začne produkovať enzým Reduktáza, ktorý pomáha vyrovnávať deficit využitím sacharidov v strave na výrobu nadmernej zásoby cholesterolu.

Potom prídete k lekárovi na kontrolu v dobrej viere, že ste znížili stravu s obsahom cholesterolu a vo výsledkoch sa dozviete, že váš cholesterol vyletel do závratných výšok a to už lekar píše recept na statíny …lieky na zníženie cholesterolu.

Ketóza - kľúč k ľudskému zdraviu a dlhovekosti

Pozrime sa čo hovoria odborníci na Keto stravovanie

Dr.Perlmutter MD - autor knihy Pšeničný mozog

Štúdia potvrdzuje, že keto stravovanie má vysoký účinok ako liečba Alzheimerovej choroby, epilepsie, depresie, migrény, a mnoho ďalších chorôb, ktoré sužujú veľkú čast našej populácie.

Dr. Joe Mercola

Keto strava je jedným z najlepších spôsobov zdravého stravovania, ktoré môže zlepšiť vaše zdravie

Dr. Eric C. Westman - autor knihy The Art and Science of Low Carbohydrate Living

Novonarodené deti, ktoré sú výhradne dojčené, sa dostanú do stavu ketózy do dvanástich hodín po narodení a ketóny im poskytujú asi 25% ich energetickej potreby

Dr. David Jockers

Je doktor naturálnej medicíny, odborník na výživu a lekár . Aj napriek všetkým jeho dlhoročným štúdiám a jeho najlepšej snahe o udržanie vlastného zdravia ... Pred 9 rokmi sa u neho vyvinula rakovina kože pod pravým okom. Bol mladý muž, mal 29 rokov a práve otvoril kliniku. Ako lekár prírodnej medicíny skutočne veril, že existuje spôsob, ako sa uzdraviť bez toho, aby si otrávil systém toxickými chemoterapeutikami ... A mal pravdu. Zmenou stravovania prešiel na Keto stravu a zmenil celý svoj životný štýl stravovania a odstránením cukru, zápalových potravín a iných toxínov z jeho stravy pomohol svojmu telu vyliečiť sa z rakoviny kože v priebehu niekoľkých mesiacov ... A nielen to, ale tiež začal pociťovať aj iné zmeny... jasnejšie myslenie a fyzickú vitalitu, akú do vtedy nezažil vo svojom živote.

Čo je to teda Ketóza 

 Ketóza, ktorá sa dosahuje prostredníctvom ketoogénnej stravy , je metabolickým stavom, keď telo využíva tuk ako primárny zdroj paliva. Väčšina z nás je zvyknutá používať glukózu alebo cukor ako palivo, pretože tieto zložky prijímame častejšie, a to je to, čo naše telo používa na vytváranie energie. Keď však prejdeme na stravu s nízkym obsahom uhľohydrátov a vysokým obsahom tukov, umožní to nášmu telu prechod z používania cukru na používanie tuku ako nášho primárneho zdroja paliva. Telo teraz doslova spaľuje tuk na energiu! Týmto spôsobom telo dosahuje ketózu prostredníctvom ketogénnej stravy.

BENEFITY KETÓZY

Navýšenie energie

Spaľovanie tuku

Zlepšenie psychického stavu

Udržanie svalovej hmoty do pokročilého veku

Výnimočné zlepšenie sústredenia

Kvalita pokožky

Lepší spánok

Lepšia kĺbová mobilita

A omnoho viac !

Toto je schéma keto stravovania…Pyramída, ktorá mne dala druhú šancu na život

Keto Akadémia so stravovacími plánmi na 90 dní

Vaše telo dokáže vyrábať liek pre vaše zdravie

Dôležité! Toto naozaj neprehliadnite

Čo je beta-hydroxybutyrát?  Liek pre vaše telo a spaľovač tuku vašej nadváhy.

Definícia beta-hydroxybutyrátu je ketónové telo (alebo jednoducho ketón), ktoré je medziproduktom rozkladu tukov v tele. Ketogenéza sa považuje za metabolizmus mastných kyselín β-oxidáciou. BHB je jednou z troch hlavných zložiek ketónového tela, ktoré sa vyrábajú, keď je niekto v metabolickom stave ketózy (ďalšie dve sú kyselina acetoctová a acetón).

Kedy sa maximalizuje produkcia BHB? Keď s niekto zdrží jedenia približne 16 hodín alebo viac. Telo interpretuje pôst ako známku toho, že príjem energie je nízky, zvyšuje produkciu ketónov, aby mal ďalší zdroj paliva. Produkcia ketónov pomáha šetriť všetku dostupnú glukózu pre mozog, ktorý rýchlo používa glukózu. Ak nie je k dispozícii glukóza, mozog využíva ketóny.

1. Podporuje chudnutie

Keď sú sacharidy drasticky obmedzené počas hladovania alebo počas keto stravovania, hladina inzulínu sa znižuje, čo umožňuje uvoľňovanie tuku z tukového tkaniva a zvyšuje úbytok hmotnosti.

Ketóny môžu tiež pomôcť zlepšiť výkon, fyzickú výkonnosť a regeneráciu (pokiaľ práve neprekonávate keto chrípku). Cvičenie, najmä intenzívne so záťažami, zvyšuje aktualizáciu ketónov, čo ďalej podporuje spaľovanie tukov.

2. Pomáha predchádzať alebo liečiť cukrovku / inzulínovú rezistenciu

Ketóny znižujú cirkulujúcu glukózu a inzulín, čo vedie k zníženej produkcii inzulínu. V štúdiách zahŕňajúcich potkany sa ukázalo, že použitie exogénnych látok znižuje hladinu glukózy a inzulínu v krvi, aj keď potkany konzumujú vysoko spracovanú stravu s vysokým obsahom kukuričného škrobu. (4) Ako taký môže BHB pomôcť pri diéte na inzulínovú rezistenciu.

3. Bojuje proti rakovine

V štúdiách na zvieratách sa ukázalo, že myši, ktoré sú postihnuté rakovinou v neskorom štádiu rakoviny, exogénne ketóny prispieva k výraznému zvýšeniu miery prežitia. V štúdii z roku 2014 uverejnenej v Medzinárodnom vestníku rakoviny sa preukázalo, že suplementácia ketónmi „znižuje životaschopnosť nádorových buniek a predlžuje prežitie myší s metastatickou rakovinou“.

Jedným z dôvodov, prečo strava s nízkym obsahom sacharidov môže pomôcť v boji proti rakovine, je skutočnosť, že rakovinové bunky exprimujú abnormálny metabolizmus charakterizovaný zvýšenou spotrebou glukózy, ktorá uľahčuje genetické mutácie a mitochondriálnu dysfunkciu. Štúdie naznačujú, že rakovinové bunky nie sú schopné efektívne využívať ketónové telieska na energiu, zatiaľ čo zdravé tkanivá môžu. Ukázalo sa tiež, že ketóny inhibujú proliferáciu a životaschopnosť kultivovaných nádorových buniek.

V tejto konkrétnej štúdii boli myši kŕmené štandardnou stravou doplnenou buď 1,3-butándiolom (BD) alebo esterom ketónu, ktorý bol metabolizovaný na ketón BHB a acetoacetát. Rast nádoru bol monitorovaný. Počas štúdie prežitia sa meral čas prežitia, rýchlosť rastu nádoru, glukóza v krvi, BHB v krvi a telesná hmotnosť. Ukázalo sa, že suplementácia ketónmi znižuje proliferáciu a životaschopnosť rakovinových buniek, a to aj v prítomnosti vysokej hladiny glukózy. Suplementácia ketónmi v potrave pomocou BD a ketónesteru predĺžila prežitie u myší so systémovou metastatickou rakovinou o 51 percent, respektíve 69 percent.

4. Chráni mozog

Štúdie naznačujú, že výhody BHB, pokiaľ ide o kognitívne / duševné zdravie, zahŕňajú zlepšenie pamäte, zamerania, pozornosti, fyzického výkonu a učenia; zníženie poškodenia voľnými radikálmi; zníženie zápalu a rizika kognitívneho poklesu u starších dospelých; ochrana pred epilepsiou a neurodegneratívnymi chorobami a ich liečenie; a zníženie rizika porúch súvisiacich s náladou, ako je depresia.

Ketóny môžu pomôcť znížiť riziko neurodegeneratívnych chorôb – napríklad Alzheimerovej choroby, demencie a Parkinsonovej choroby – znížením oxidačného stresu v mozgu a ochranou mozgových buniek (najmä mitochondrií), neurónov a synapsií. Zdá sa tiež, že ketóny pomáhajú znižovať hromadenie molekuly nazývanej amyloid-β, ktorá súvisí s vývojom chorôb vrátane Alzheimerovej choroby. Ak nie je k dispozícii glukóza, mozog sa stáva veľmi vnímavým a reaguje na ketóny, najmä BHB, ktoré sa ľahko absorbuje (zhruba rýchlosťou 0,032 mmol / kg za minútu).

5. Má protizápalové účinky

BHB môže pomôcť zabrániť uvoľňovaniu zápalových molekúl, ktoré prispievajú k rôznym ochoreniam postihujúcim srdce, mozog, kosti, pokožku a podobne. Výskum naznačuje, že BHB interferuje so zápalovou reakciou nazývanou NLRP3 inflammasóm a navyše znižuje uvoľňovanie prozápalových cytokínov, vrátane interleukínu IL-1 p a IL-18.

6. Potenciálne predlžuje životnosť

Aj keď to ešte nebolo dokázané v štúdiách na ľuďoch, štúdie zahŕňajúce kvasinky, myši a primáty zistili, že ketóny môžu pomôcť predĺžiť životnosť a podporiť dlhovekosť. Po celé roky je známe, že obmedzenie kalórií predlžuje životnosť tým, že redukuje nadbytočnú tukovú hmotu, spôsobuje menej oxidačného stresu a zápalu, spôsobuje pozitívne zmeny v črevnom mikrobióme, znižuje produkciu hormónu inzulínu a spôsobuje menšie hromadenie železa. Podľa jednej štúdie uverejnenej v časopise IUBMB sa zistilo, že ketóny „napodobňujú životnosť predlžujúcu vlastnosti kalorického obmedzenia“.

Podľa záveru autora: „Predpokladáme, že zvyšovanie hladíny ketónov predlžuje životnosť ľudí a že kalorické obmedzenie predlžuje životnosť aspoň čiastočne zvýšením hladín ketónov.“

Vedci sa vyjadrujú, že ketóny môžu byť schopné predĺžiť životnosť kvôli zníženej aktivite inzulínu / IIS. Zdá sa, že ketóny tiež pomáhajú bojovať proti poškodeniu voľnými radikálmi a mitochondriám energetických buniek, a to aj u starších jedincov, ktorí majú obmedzenú schopnosť oxidovať metabolity glukózy. To má pozitívny vplyv na génovú expresiu a zvyšuje ochranu proti oxidačnému stresu, napríklad zlepšením antioxidačných enzýmových aktivít vrátane superoxiddismutázy 2, katalázy, glutatiónperoxidázy a ďalších.

Je beta-hydroxybutyrát bezpečný? BHB je niečo, čo vaše telo produkuje, aby zabezpečilo prežitie v časoch nedostatku potravy alebo hladovania. Produkcia ketónov je vlastne mechanizmus prežitia a je úplne prirodzený a bezpečný

Asi sa vám to zdá veľmi komplikované všetko...

Riešenie máte naozaj na dosah ruky. Keto akádemia vás povedie a pomôže vám s vašou premenou ako pomohla už mnohým ľuďom.

Keto Akadémia

Podrobný sprievodca Keto stravovaním a jeho Benefitmi pre naše zdravie. Tento sprievodca obsahuje:

STRAVOVACIE PLÁNY NA 90 DNÍ  a omnoho viac

Nízkosacharidový stravovací plán na 4 týždne pre dámy a pánov

Nízkosacharidový stravovací plán napísaný deň po dni ako sa stravovať s uvedeným množstvom jedla. Rozpísaný do detailov

Cena stravovacieho plánu na 4 týždne je – 220 eur

Kompletný Keto stravovací plán pre dámy na 4 týždne

Stravovací plán napísaný deň po dni ako sa stravovať s uvedeným množstvom jedla. Rozpísaný do detailov

Cena špeciálneho stravovacieho plánu pre dámy v menopauze  na 4 týždne je – 110 eur

Špeciálny Keto stravovací plán pre dámy v menopauze na 4 týždne

Stravovací plán napísaný deň po dni ako sa stravovať s uvedeným množstvom jedla. Rozpísaný do detailov

Cena stravovacieho plánu na 4 týždne je – 110 eur

Kompletný Keto stravovací plán pre pánov na 4 týždne

Stravovací plán napísaný deň po dni ako sa stravovať s uvedeným množstvom jedla. Rozpísaný do detailov

Cena stravovacieho plánu na 4 týždne je – 110 eur

Keto Prémiový stravovací plán SPÁĽ TO

Cena stravovacieho plánu na 4 týždne je – 249 eur

8 Bonusových vídeí

Videá, ktoré sa týkajú najčastejšie kladených otázok ľudí pri tomto stravovaní

Cena bonusových vídeí – 200 eur

9 receptov na Keto nápoje

Recepty obsahuju nápoje vhodné nie len pre dospelých ale aj deti.

Cena receptov na nápoje – 14 eur

9 receptov na Keto jedlá

Zopár extra chutných a veľmi jednoduchých receptov.

Cena receptov – 10 eur

Zoznam povolených Keto potravín

Zoznam , ktorý vám uľahčí nakupovanie a varenie

Cena zoznamu Keto potravín – 10 eur

PLUS ZÍSKAVATE VSTUP DO KETO/LOWCARB EXPERT CLUBU NA 1 MESIAC ZDARMA

Hodnota Keto akadémie je 1033 eur

Cena práve teraz 58 eur!

Keto Akadémia

Hodiny
Mnúty
Sekundy

Dnes je zdravie dôležitejšie ako kedykoľvek pred tým a preto Vám chcem ponúknut Balík Keto Akadémie len za cenu

58 EUR

* VYHLÁSENIE:Tieto vyhlásenia neboli hodnotené Úradom pre potraviny a liečivá. Účelom produktov Prüvit nie je diagnostikovať prevenciu pri liečbe alebo liečení akejkoľvek choroby. Ak ste pod lekárskym dohľadom na akúkoľvek alergiu, ochorenie, užívate lieky na predpis alebo dojčíte, kontaktujte svojho lekára skôr, ako do svojho denného režimu pridáte nové doplnky.

30 dňová Garancia vrátenia peňazí bez udania dôvodu a zbytočných otázok

Kontakt

© 2019 Jaro Kučík – Všetky práva vyhradené

* VYHLÁSENIE: Niektoré výsledky chudnutia uvedené na tejto webovej stránke nie sú typické. Priemerný človek môže očakávať, že príde o pol kg až 1kg týždenne, neexistuje žiadna záruka, že dôjde k chudnutiu. Výsledky sa líšia v dôsledku mnohých faktorov, vrátane jedla, spotrebovanej vody a množstva spánku.
Táto webová stránka neposkytuje lekárske ani zdravotné poradenstvo.