ŠOK, ktorý teraz zažiješ pozeraním obrázkov prežije tvoje okolie aj tvoj lekár o 6 mesiacov

Priprav sa na to, že budeš ďalšia/í z nich kto to dokáže. Týchto 6 mesiacov zmení tvoj život navždy.

Roberta do toho stravovania naviedla vlastná dcéra. Čo bola nakoniec veľká sranda, pretože keď sa po pol roku stretli na ulici tak ho nespoznala. Robert, mal obrovskú nadváhu a samozrejme k tomu aj problémy s pohybom. 35kg dolu a je schopný absolvovať vysokohorské túry v Alpách.

Karin je obrovská bojovníčka. Okrem nadváhy bojovala s naozaj ťažkými zdravotnými problémami. Ak by ste čítali jej celý príbeh asi by ste si povedali tak toto ani nie je malý zázrak ale priam mega zázrak čo dokázala a stále pokračuje. Jej zdravotné problémy sa minimalizujú a verí, že jedného dňa budem môcť tiež absolvovať so svojím manželom prechádzky po horách a ja verím, že to zvládne!

PREČO PRÁVE 6 MESIACOV?

Moje meno je Jaro Kučík. Som osobný tréner a výživový poradca už viac ako 27 rokov ale ani mňa neobišli ťažké zdravotné problémy.  Pred 7 rokmi som ochorel na Otravu krvi. Zubatá mi stála za chrbtom a lekári mi dávali 5% šancu na prežitie. Moje pooperačné CRP bolo 420, kolabovali mi obličky, moje hrubé a tenké črevo bolo deravé a môj apendix ani nenašli keď ma operovali. Aby to nebolo všetko tak som mal ucpatý žalúdok neidentifikovateľnou hmotou a k tomu piesok v žlčníku. Šanca na život mizivá ale človek má tuhý korienok. Prišlo uvedomenie. Zmeniť kompletne prístup k samému seba a hlavne k stravovaniu. Doterajšie stravovanie ma priviedlo na pokraj života tak bolo treba začať sa stravovať tak aby ma strava uzdravila. Úplnou náhodou som sa dostal ku Keto strave a začal študovať o čom to vlastne je. Všetko som hneď začal skúšať a na to, že som mal tak ťažkú diagnózu telo po čase reagovať. Po 3 rokoch som mohol povedať, že som sa úplne uzdravil vďaka Keto strave a ketónom v mojom tele. Už 7 rokov som na Keto strave a môžem povedať, že som sa nikdy lepšie necítil ako práve teraz. Za seba môžem povedať …Bolo to moje najlepšie rozhodnutie v mojom živote.

Toto sú tri obdobia môjho života. Život na sacharidovej strave 131kg. Boj o život v dôsledku sacharidovej stravy 99kg. Tretia fáza KETO STRAVOVANIE a s tým spojené excelentné zdravie 113kg.

POZOR! KETO STRAVOVANIE NIE SÚ ŽIADNE PRÁŠKOVÉ JEDLÁ PROPAGOVANÉ V TV REKLAME

Takto vyzerá KETO STRAVOVANIE

Ukázalo sa , že keto stravovanie zlepšuje nielen kognitívne funkcie a duševnú čistotu, ale tiež minimalizuje komplikácie spojené s

Mnoho svetových lekárov presadzuje keto stravovanie ako prevenciu a aj liečbu chorôb

Dr. ERIC  C. WESTMAN

Dr. DAVID PERLMUTTER

Dr. JOE MERCOLA

Dr. DAVID JOCKERS

Dr. ANETTE BOSWORTH

Dr. WILLIAM DAVIS

Ketóza, ktorá sa dosahuje prostredníctvom ketogénnej stravy , je metabolickým stavom, keď telo využíva tuk ako primárny zdroj paliva. Väčšina z nás je zvyknutá používať glukózu alebo cukor ako palivo, pretože tieto zložky prijímame častejšie, a to je to, čo naše telo používa na vytváranie energie. Keď však prejdeme na stravu s nízkym obsahom uhľohydrátov a vysokým obsahom tukov, umožní to nášmu telu prechod z používania cukru na používanie tuku ako nášho primárneho zdroja paliva. Telo teraz doslova spaľuje tuk na energiu! Týmto spôsobom telo dosahuje ketózu prostredníctvom ketogénnej stravy.

Benefity  organizmu v ketóze

  • Spaľovanie tuku, oveľa rýchlejšie ako pri nízkosacharidovej strave
  • Navýšenie energie
  • Zlepšenie psychického stavu
  • Udržanie svalovej hmoty až do vysokého veku
  • Zlepšenie sústredenia 
  • Lepší spánok
  • a mnoho ďalších extra benefitov

Takto vyzerajú 6 mesačné premeny roku 2020

Všimnite si ako sa všetci zbavili brušného tuk, nie len na povrchu ale hlavne toho viscelárneho ( vnútrobrušného) tuku.

Čo je to KETO LIFE PROGRAM

6 mesačný program, ktorý ťa prevedie 4 fázami stravovania 

Čo obsahuje KETO LIFE PROGRAM

Nie je viac čo dodať. Je z teba stroj na spaľovanie tuku a blíži sa finiš a tvoja neskutočná premena sa stáva realitou!

BONUS

BONUS II

Dostaneš 4 časti KETO/LOWCARB receptov

EXTRA BONUS

AK nebudeš počas 30 dní spokojná/ý máš nárok na vrátenie peňazí v plnej výške bez udania dôvodu z tvojej strany!

Celková cena KETO LIFE PROGRAMU – 2199€

V tejto cene už len

Dôležité!

KETO LIFE PROGRAM  je súbor niekoľkých dielov v pdf. formáte. Tieto diely ti prídu do tvoje emailovej adresy, ktorú zadávaš pri svojej objednávke. Preto si daj veľký pozor pri zadávaní aby bola adresa správna . Po obdržaní KETO LIFE PROGRAMU si prosím tieto súbory stiahni – ulož do svojho pc, notebooku, telefónu alebo tabletu. KETO LIFE PROGRAM je možné si stiahnuť len 1x!

Otázky a odpovede

Všetky potraviny zaradené v KETO LIFE PROGRAME sú bez lepku, mliečne výrobky obsahujú laktózu ale podľa zoznamu potravín ich môžete zameniť.

Určite sa poraďte so svojim lekárom ak trpíte na problémy spojené s pankreasom. Keto stravovanie je však výnimočné v tom, že dokáže mnoho zdravotných problémov riešiť.

NIE, toto stravovanie ťa odbremení od neustáleho jedenia a nosenia si rôznych krabičiek.

Počas KETO LIFE PROGRAMU prechádzaš niekoľkými fázami stravovania. Prvý mesiac obsahuje 3 jedlá denne

Odporúčam, ma kontaktovať pred tým ako začneš s KETO LIFE PROGRAMOM aby sme si doplnili zopár dôležitých informácií ak si odkázaná/ý na dávky inzulínu. Kontakt: jarokucik@ketomaniac.sk

Nie, vôbec nie. Celé stravovanie je tak nastavené aby si nemusel/a nič počítať. Potraviny obsahujú presne uvedenú gramáž, ktorú už pri nákupe surovín ľahko dodržíš.

To naozaj neviem povedať , no väčšina ľudí zhodí za 6 mesiacov  10 a viac kg tuku.

KETO LIFE PROGRAM nie je diéta. Je to kompletná zmena životného štýlu v stravovaní. Diéty necháme športovcom oni sú za to platení aby sa trápili diétov. Keto stravovanie sa skladá zo 75% tukov, 20% Bielkovín a 5% sacharidov.

To v žiadnom prípade. V KETO LIFE PROGRAME je priložený zoznam potravín , ktoré si môžeš ľubovoľne meniť pri dodržaní množstva.

* VYHLÁSENIE: Niektoré výsledky chudnutia uvedené na tejto webovej stránke nie sú typické. Priemerný človek môže očakávať, že príde o pol kg až 1kg týždenne, neexistuje žiadna záruka, že dôjde k chudnutiu. Výsledky sa líšia v dôsledku mnohých faktorov, vrátane jedla, spotrebovanej vody a množstva spánku.
Táto webová stránka neposkytuje lekárske ani zdravotné poradenstvo. 

Kontakt

© 2019 Jaro Kučík – Všetky práva vyhradené