Neuveriteľná premena, ktorá vás ohromí, ako sa z vášho odrazu v zrkadle stane dôvod k úsmevu

Objavte nový dôvod na šťastie a sebavedomie: Môžete len získať, ako zmena môže oživiť váš svet a posilniť vašu vnútornú silu

Roberta do toho stravovania naviedla vlastná dcéra. Čo bola nakoniec veľká sranda, pretože keď sa po pol roku stretli na ulici tak ho nespoznala. Robert, mal obrovskú nadváhu a samozrejme k tomu aj problémy s pohybom. 35kg dolu a je schopný absolvovať vysokohorské túry v Alpách.

Karin je obrovská bojovníčka. Okrem nadváhy bojovala s naozaj ťažkými zdravotnými problémami. Ak by ste čítali jej celý príbeh asi by ste si povedali tak toto ani nie je malý zázrak ale priam mega zázrak čo dokázala a stále pokračuje. Jej zdravotné problémy sa minimalizujú a verí, že jedného dňa budem môcť tiež absolvovať so svojím manželom prechádzky po horách a ja verím, že to zvládne!

Zamyslite sa na chvíľu nad svojím životom. Cítite sa unavení, bez energie a možno aj frustrovaní z neustáleho boja s nadváhou či zdravotnými problémami. Možno ste už vyskúšali rôzne diéty, cvičenia a doplnky, ale nič neprinieslo dlhodobé výsledky. Vaše telo sa stále necíti dobre a vy sa cítite obmedzení vo svojom každodennom živote. Zdravotné problémy ako cukrovka, obezita, Alzheimerova choroba či Parkinsonova choroba sú pre vás možno už dnes realitou alebo hrozba, ktorá visí nad vašou hlavou.

Teraz si predstavte, že po šiestich mesiacoch sa prebudíte do úplne nového života. Máte viac energie, ste štíhli a zdraví. Vaše telo je silné a pružné, vaša myseľ je ostrá a plná pozitívnych myšlienok. Zdravotné problémy sú minulosťou a vy sa môžete tešiť zo života naplno. Predstavte si, že ste schopní udržať si túto novú verziu seba navždy – bez nutnosti drastických diét či nekonečného cvičenia.

Tento prechod od “Pred” k “Po” je možný vďaka KETO LIFE PROGRAMU. Ide o 6-mesačný program založený na keto stravovaní, ktorý vám pomôže dosiahnuť a udržať si zdravie, štíhlosť a vitalitu. KETO LIFE PROGRAM nie je len ďalšia diéta, ale celková zmena životného štýlu, ktorá prináša dlhodobé výsledky a zlepšuje vaše zdravie na mnohých úrovniach.

Keto stravovanie sa osvedčilo pri liečbe a prevencii mnohých chorôb, ako sú cukrovka, obezita, Alzheimerova choroba, Parkinsonova choroba, rakovina, steatóza pečene či problémy so štítnou žľazou. Okrem toho prináša mnoho ďalších benefitov, ako rýchlejšie spaľovanie tuku, navýšenie energie, zlepšenie psychického stavu, udržanie svalovej hmoty až do vysokého veku, zlepšenie sústredenia či lepší spánok.

KETO LIFE PROGRAM vám ponúka šancu začať nový život plný energie a zdravia. Po šiestich mesiacoch budete schopní povedať: “Áno, dokázal(a) som to!” a vaše okolie, vrátane vášho lekára, bude ohromené vašou transformáciou. Nečakajte na zázrak – staňte sa zázrakom pre seba a svojich blízkych. Skúste KETO LIFE PROGRAM a zažite túto úžasnú zmenu na vlastnej koži.

PREČO PRÁVE 6 MESIACOV?

Takto vyzerajú 6 mesačné premeny roku 2020

Všimnite si ako sa všetci zbavili brušného tuk, nie len na povrchu ale hlavne toho viscelárneho ( vnútrobrušného) tuku.

Čo je to KETO LIFE PROGRAM

6 mesačný program, ktorý ťa prevedie 4 fázami stravovania 

Čo obsahuje KETO LIFE PROGRAM

Nie je viac čo dodať. Je z teba stroj na spaľovanie tuku a blíži sa finiš a tvoja neskutočná premena sa stáva realitou!

BONUS

BONUS II

Dostaneš 4 časti KETO/LOWCARB receptov

EXTRA BONUS

AK nebudeš počas 30 dní spokojná/ý máš nárok na vrátenie peňazí v plnej výške bez udania dôvodu z tvojej strany!

Celková cena KETO LIFE PROGRAMU – 2199€

Dôležité!

KETO LIFE PROGRAM  je súbor niekoľkých dielov v pdf. formáte. Tieto diely ti prídu do tvoje emailovej adresy, ktorú zadávaš pri svojej objednávke. Preto si daj veľký pozor pri zadávaní aby bola adresa správna . Po obdržaní KETO LIFE PROGRAMU si prosím tieto súbory stiahni – ulož do svojho pc, notebooku, telefónu alebo tabletu. KETO LIFE PROGRAM je možné si stiahnuť len 1x!

Otázky a odpovede

Všetky potraviny zaradené v KETO LIFE PROGRAME sú bez lepku, mliečne výrobky obsahujú laktózu ale podľa zoznamu potravín ich môžete zameniť.

Určite sa poraďte so svojim lekárom ak trpíte na problémy spojené s pankreasom. Keto stravovanie je však výnimočné v tom, že dokáže mnoho zdravotných problémov riešiť.

NIE, toto stravovanie ťa odbremení od neustáleho jedenia a nosenia si rôznych krabičiek.

Počas KETO LIFE PROGRAMU prechádzaš niekoľkými fázami stravovania. Prvý mesiac obsahuje 3 jedlá denne

Odporúčam, ma kontaktovať pred tým ako začneš s KETO LIFE PROGRAMOM aby sme si doplnili zopár dôležitých informácií ak si odkázaná/ý na dávky inzulínu. Kontakt: jarokucik@ketomaniac.sk

Nie, vôbec nie. Celé stravovanie je tak nastavené aby si nemusel/a nič počítať. Potraviny obsahujú presne uvedenú gramáž, ktorú už pri nákupe surovín ľahko dodržíš.

To naozaj neviem povedať , no väčšina ľudí zhodí za 6 mesiacov  10 a viac kg tuku.

KETO LIFE PROGRAM nie je diéta. Je to kompletná zmena životného štýlu v stravovaní. Diéty necháme športovcom oni sú za to platení aby sa trápili diétov. Keto stravovanie sa skladá zo 75% tukov, 20% Bielkovín a 5% sacharidov.

To v žiadnom prípade. V KETO LIFE PROGRAME je priložený zoznam potravín , ktoré si môžeš ľubovoľne meniť pri dodržaní množstva.

* VYHLÁSENIE: Niektoré výsledky chudnutia uvedené na tejto webovej stránke nie sú typické. Priemerný človek môže očakávať, že príde o pol kg až 1kg týždenne, neexistuje žiadna záruka, že dôjde k chudnutiu. Výsledky sa líšia v dôsledku mnohých faktorov, vrátane jedla, spotrebovanej vody a množstva spánku.
Táto webová stránka neposkytuje lekárske ani zdravotné poradenstvo. 

Kontakt

© 2019 Jaro Kučík – Všetky práva vyhradené