Prezradím ti Tajomstvo ako schudnúť bez DIÉTY a CVIČENIA o DVE konfekčné veľkosti​

Ako by si sa cítila, keby si mala o 5, 10, či možno aj 30kg menej a už nikdy by sa tá nechcená váha nevrátila? Myslíš, že by si sa rozhodla ísť do toho?

Benefity Keto stravovania

Štúdie dokazujú, že keto stravovanie prináša mnoho Benefitov, tu je len niekoľko z nich …

Spaľuje tuk

Nárast Energie

Zlepšuje fyzický výkon

Minimalizuje chuť na sladké

Maximalizuje mentálne sústredenie

Vylepšuje kognitívnu funciu

Spomaľuje starnutie

Zlepšuje trávenie

Je prevenciou pred chorobami

Keto stravovanie ti kompletne zmení tvoj šatník o dve konfekčné veľkosti. Čo by si povedala na to mať za mesiac o 4kg menej?

Pre tých,ktorí stále váhajú či Keto alebo nie… neberte prosím toto stravovanie ako diétu – je to životný štýl. Pridávam svoju premenu počas intenzívneho Keto stravovania.. obdobie tažkej obezity… choroby.. tažkej životnej etapy… keď sa nato pozerám poviem si “pre boha” ako som mohla zájsť tak ďaleko ? Neviem… nepamätám … psychika je veľmi silná vec a netreba padnúť  až takto na dno. Zdravie vám nepoďakuje🥺 Vďaka Keto – som schudla najviac kg, zbavila sa inzulínu a množstva tuku, nejde to hneď všetko má svoj čas…
Na Keto -36 kg
A dalsia vyzva predo mnou este par desiatok musi ist dole😍🙏🏻🤣

Ivka

Už žiadna diéta! Si pripravená na šialenú premenu? Keto stravovanie ti pomôže vyhrať  boj nad tvojimi tukovými zásobami.

Čo nájdeš v Keto stravovacom programe ?

Tento program je  navrhnutý tak, aby ti ukázal aké jednoduché je stravovať sa tak  aby si BOLA v KETÓZE. Je v ňom zahrnuté všetko, čo potrebuješ na to, aby si mohla začať spaľovať tuk ako PALIVO behom krátkej doby.

Keto stravovací plán na 30 dní

» Komplexný zoznam Keto potravín : mäso, zelenina, ovocie, nápoje, tuky, oleje, mliečne výrobky a orechy

» Zahŕňa množstvo jedál na raňajky, obedy, večere a dezerty

» Presný rozpis čo a kedy jesť

Keto nákupný zoznam potravín

» Komplexný zoznam Keto potravín : mäso, zelenina, ovocie, nápoje, tuky, oleje, mliečne výrobky a orechy

» Obsahuje viac ako 80 položiek, takže vždy budete vedieť, čo hľadať v obchode s potravinami

» Recepty na raňajkové Keto smoothie pre celú rodinu

 30 – denný program Keto stravovania pomohol desiatkam tisíc ľudí schudnúť a dosiahnuť nielen ich fitness ciele, ale aj ich životné ciele …
Kliknutím nižšie budeš aj Ty písať ďalší úspešný príbeh!

Zdravotné dôvody ma prinútili zmeniť stravovanie. Hľadala som ten nejlepší spôsob ako zmeniť svoje stravovanie ako aj životný štýl. Nechcela som však diétovať. Objavila som Keto stravovanie, ktoré by som už nevymenila za nič na svete. Schudla som 19kg a viem, že ma čaká ešte dlhá cesta dosiahnuť moj cieľ ale vďaka Keto stravovaniu viem, že to dosiahnem. Cítim sa úžasne a zdravotne problémy miznú.

Olinka

Po absolvovaní rôznych diét som sa rozhodla skúsiť Keto stravu, nie tú práškovú ale poriadne jedlo, ktoré je chutné a zasýti ma na dlhý čas aby som mohla aj športovať. Veľmi rada behám dlhé trate ako aj Spartan race a tam človek potrebuje naozaj veľa energie. Táto strava mi to poskytla a pomohla zredukovať moje tukové zásoby. Už sa neviem dočkať ďalšieho preteku aby som opäť zlepšila svoj čas. Keto je úžasné!

Veronika

Chcela som zhodiť pár kilogramov ale bez jojo efektu a bez hladovania. Každú jednu diétu, ktorú som vyskúšala bola len o hladovani a vždy prišiel po čase jojo efekt. Strašne ma to hnevalo. Ziskala som informácie o Keto stravovaní a nechala som si poradiť ako na to. Jedálniček, ktorý som si kupila splnil moje očakávanie a váha šla dolu bez utrpenia a dnes po roku viem, že som urobila dobre . Jojo efekt sa nedostavil a ja si užívam super stravu a som spokojná so svojou váhou.

Inka

100% záruka vrátenia peňazí do 30 dní bez zbytočných otázok a udania dôvodu ak nebudete spokojná

Tu je rýchle zhrnutie všetkého, čo dostanete … hodnota 110 eur teraz len za 39 eur

Hodiny
Minúty
Sekundy

Keto stravovací plán na 28 dní

Podrobný stravovací plán s dokonale výratanými makronutrientami - 75% Tuky, 20% Bielkoviny, 5% Sacharidy

Zahŕňa množstvo jedál na raňajky, obedy, večere a dezerty

Presný rozpis čo a kedy jesť

Keto nákupný zoznam potravín

Komplexný zoznam Keto potravín : mäso, zelenina, ovocie, nápoje, tuky, oleje, mliečne výrobky a orechy

Obsahuje viac ako 80 položiek, takže vždy budete vedieť, čo hľadať v obchode s potravinami

Recepty na raňajkové Keto smoothie pre celú rodinu

Zmeň svoj šatník z XL na M konfekčnú veľkosť bez hladovania

Si pripravená stať sa strojom na spaľovanie tukov?

* Nezabudnite, že výsledky sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnej osoby. *

Keto stravovanie – otázky a odpovede

Ako mi bude doručený Keto stravovací program?

Keto stravovací program je digitálny produkt, ktorý vám bude zaslaný vo formáte PDF. Po zakúpení programu Vám príde oznámenie do vašej emailovej schránky, tak isto aj potvrdenie objednávky. Po obdržaní platby vám príde ďalší email s formulárom na stiahnutie Keto programu. Po kliknutí na prístupový odkaz budete môcť obsah zobraziť v prehliadači a budete si ho môcť stiahnuť do svojho počítača.

Ako Keto stravovanie poskytuje toľko výhod?

Účinným prepínaním zdroja paliva v tele z glukózy na ketóny (vytvárané rozkladom tukov) sa znižuje hladina cukru v krvi a inzulínu a zvyšuje sa hladina dobrého cholesterolu (HDL). Tieto faktory v kombinácii so skutočnosťou, že tuky sú oveľa efektívnejším zdrojom paliva ako glukóza, sú faktorom, ktorý dáva Keto stravovaniu potenciál zvyšovať hladinu energie, udržiavať sýtosť počas dlhej doby, tlmiť chuť do jedla, zvyšovať sústredenosť a smerovanie, pomáha zbaviť sa nežiaducej hmotnosti, zlepšuje trávenie, pokožku robí mladšou a pružnejšou, zabezpečuje vyrovnanú hladinu cukru v krvi a omnoho VIAC!

Nie je to Keto iba ďalšie slovo pre Atkinsovu diétu?

Vôbec nie! Toto je bežná mylná predstava. Atkinsonova strava obsahuje nízke množstvo sacharidov, zatiaľ čo Keto obsahuje nízke množstvo sacharidov a vysoké množstvo tukov. Samotné zníženie príjmu sacharidov vás nedostane do ketózy. Je to nárast spotreby tukov, ktorý prepína zdroj paliva vášho tela z glukózy na tuky.

Mám stále chuť na sladkosti, pomôže mi s tým Keto stravovanie?

Áno, kombinácia veľkého množstva tuku a minimalizácia cukrov v strave vás udrží dlhšie nasýtenú a pomôže vám zbaviť sa týchto nepríjemných chutí.

Už som vyskúšala množstvo diét, ako viem že Keto je pre mňa?

Veľké množstvo ľudí prešlo rôznymi diétami keď však prešli na Keto zistili, že to nie je diéta. Nielen kvôli mnohým zdravotným výhodám, ale aj kvôli chudnutiu. Ak začnete dnes, sľubujem, že zistíte, že Keto nie je výstrelok, je to životný štýl!

Je Keto bezlepkové stravovanie?

Áno, samozrejme. Je to jedna z vecí ktorú Keto netoleruje. Je to 100% bezlepkovová strava!

Čo ak nie som fanúšikom niektorých položiek v stravovacom pláne?

Zoznam potravín Keto obsahuje množstvo zdravých možností vhodných pre keto, ktoré môžete nahradiť jedlami, ktoré sa vám nepáčia.

Mám záujem vyskúšať Keto stravovanie, ale mám zdravotný problém. Je to bezpečné?

Ak máte cukrovku typu 1, ochorenie obličiek alebo ak ste tehotná / dojčíte, je najlepšie poradiť sa s lekárom skôr, ako vyskúšate Keto stravovanie.

* VYHLÁSENIE: Niektoré výsledky chudnutia uvedené na tejto webovej stránke nie sú typické. Priemerný človek môže očakávať, že príde o pol kg až 1kg týždenne, neexistuje žiadna záruka, že dôjde k chudnutiu. Výsledky sa líšia v dôsledku mnohých faktorov, vrátane jedla, spotrebovanej vody a množstva spánku.
Táto webová stránka neposkytuje lekárske ani zdravotné poradenstvo. 

Kontakt

© 2019 Jaro Kučík – Všetky práva vyhradené