Ketomaniac Exogénne Ketóny

je soľ beta-hydroxybutyrátu ktorá vám pomôže získať energiu, rýchlejšie sa dostať do stavu ketózy a urýchliť spaľovanie tuku

1. Podporuje chudnutie 💥
Keď sú sacharidy drasticky obmedzené počas hladovania alebo počas keto stravovania, hladina inzulínu sa znižuje, čo umožňuje uvoľňovanie tuku z tukového tkaniva a zvyšuje sa úbytok hmotnosti.
 
2. Pomáha predchádzať a je nápomocný pri liečbe cukrovky / inzulínovej rezistencie 💥
Ketóny znižujú cirkulujúcu glukózu a inzulín.. V štúdiách zahŕňajúcich potkany sa ukázalo, že použitie exogénnych látok znižuje hladinu glukózy a inzulínu v krvi, aj keď potkany konzumujú vysoko spracovanú stravu s vysokým obsahom kukuričného škrobu. BHB môže pomôcť pri diéte na inzulínovú rezistenciu.
 
3. Bojuje proti rakovine 💥
V štúdiách na zvieratách sa ukázalo, že myši ktoré sú postihnuté rakovinou v neskorom štádiu rakoviny, exogénne ketóny prispievajú k výraznému zvýšeniu miery prežitia. V štúdii z roku 2014 uverejnenej v Medzinárodnom vestníku rakoviny sa preukázalo, že suplementácia ketónmi „znižuje životaschopnosť nádorových buniek a predlžuje prežitie myší s metastatickou rakovinou“.
 
4. Chráni mozog 💥
Štúdie naznačujú, že výhody BHB, pokiaľ ide o kognitívne / duševné zdravie, zahŕňajú zlepšenie pamäte, sústredenia, pozornosti, fyzického výkonu a učenia; zníženie poškodenia voľnými radikálmi; zníženie zápalu a rizika kognitívneho poklesu u starších dospelých; ochrana pred epilepsiou a neurodegneratívnymi chorobami a ich liečenie; a zníženie rizika porúch súvisiacich s náladou, ako je depresia.
 
5. Má protizápalové účinky 💥
BHB môže pomôcť zabrániť uvoľňovaniu zápalových molekúl, ktoré prispievajú k rôznym ochoreniam postihujúcim srdce, mozog, kosti, pokožku a podobne. Výskum naznačuje, že BHB interferuje so zápalovou reakciou nazývanou NLRP3 inflammasóm a navyše znižuje uvoľňovanie prozápalových cytokínov, vrátane interleukínu IL-1 p a IL-18.

Ketomaniac Keto Drink verí, že ketóza by mala byť prístupná každému, kdekoľvek a kedykoľvek.

  • Vysoko kvalitný beta hydroxybutyrát (BHB)
  • Účinný pri zvyšovaní hladín ketónov v krvi (až o 1,5 mmol)
  • Dostane vás do ketózy kedykoľvek a kdekoľvek

    

   Ketóza a zdravie

  • Keď vaše telo nemá dostatok glukózy na energiu,  namiesto toho spaľuje tuky – metabolický stav známy ako ketóza.

   Keto stravovania je zamerané na udržanie tela v stave ketózy, takže vaše telo spaľuje vlastné tukové zásoby na energiu. Namiesto glukózy.

   Byť v ketóze podporuje  rýchlejšie spaľovanie tukov . Zvlášť počas dlhých tréningov (keď vaše telo potrebuje viac energie).

   Ketóny (kyseliny, ktoré sa hromadia vo vašom tele počas ketózy) tiež dokázali, že  potláčajú spotrebu glukózy v mozgu , čo vám môže pomôcť cítiť sa mentálne ostrejšie po celý deň.

   Ketóza tiež podporuje zdravý metabolizmus a môže spôsobiť, že sa budete cítiť  menej hladní .

   Dostať sa do ketózy však nie je jednoduché. Zostať tam je ešte ťažšie. Ketomaniac Keto Drink je najľahší spôsob, ako podporiť  keto stravu.

Dávkovanie KETO DRINK

 • 2 x Denne – 1 odmerka 5g alebo 1 čajová lyžička 
 • Dajte 1 odmerku (5g) alebo 1 čajovú lyžičku do 3dcl tekutiny a premiešajte aby sa obsah rozpustil
 • Keto drink limetka, granátové jablko  je vhodný do vody alebo minerálky ( limetka  sa dá  použiť aj do čaju)
 • Keto drink lieskový oriešok odporúčame používať v mandľovom alebo kokosovom mlieku. 1 čajová lyžička do 2dcl mlieka. Vychutnajte si svoju kávu s pridaním Keto Drink Lieskový Oriešok a získate energiu na celý deň. Ak si doprajete proteínový nápoj pridajte do neho Keto Drink Lieskový Oriešok a váš shake nadobudne uplné nový rozmer .
 • Použitie počas dňa nie je nijak obmedzené nakoľko neobsahuje kofeín ani žiadne povzbudzujúce látky
 • Jedno balenie je určené na 1 mesiac (300g)
 • Pred každým použitím balíček mierne pretrepte

 

Definícia beta-hydroxybutyrátu je  ketón, ktorý je
medziproduktom rozkladu tukov v tele. Ketogenéza sa považuje za metabolizmus mastných
kyselín β-oxidáciou. Hydroxybutyrát je jednou z troch hlavných zložiek ketónu, ktoré vznikajú,
keď je niekto v metabolickom stave ketózy (ďalšie dve sú kyselina acetoctová a acetón).

Je beta-hydroxybutyrát bezpečný? BHB je niečo, čo vaše telo produkuje, aby zabezpečilo
prežitie v časoch nedostatku potravy alebo hladovania. Produkcia ketónov je vlastne
mechanizmus prežitia a je úplne prirodzený a bezpečný.

Upozornenie! Ak beriete nejaké lieky alebo trpíte na nejakú chorobu poraďte sa pred zaradením Keto Drink do stravovania so svojím ošetrujúcim lekárom. 

Minerály – Palivo pre vaše bunky

 • Produkt s najvyšším podielom draslíka na trhu
 • Zdrojom sodíka je Himalájska soľ, ktorá obsahuje aj vysoké dávky trans minerálov
 • Zmes je namiešaná tak aby bola zachovaná sodíkovo-draslíkova pumpa
 • Zabezpečuje energiu pre vaše bunky
 • Už nikdy ziadne kŕče a zadržiavanie nadbytočnej vody v organizme
 • Vhodné pre celú rodinu
 • Ideálne pre diabetikov – neobsahuje žiaden cukor ani glukózu
 • Zdrojom draslíka je citrát draselný, ktorý pomáha eliminovať v tele ukladanie kyseliny močovej
 • Jedna dávka vám zabezpečí ideálne množstvo minerálov a trans minerálov potrebné pre vaše telo
 • Budete mať zabezpečenú dokonalú hydratáciu a navýšenie energie

Dávkovanie KETO FUEL

 • 1 odmerka alebo čajová lyžička denne
 • Odporúčame 1 odmerku alebo 1 čajovú lyžičku do 5dcl tekutiny a premiešajte aby sa obsah rozpustil ( čistá alebo minerálna voda)
 • Ideálne piť počas dňa po dúškoch
 • Extrémne dôležité počas a po fyzickej alebo športovej záťaži

BONUS – 5 DÁVOK ZDARMA

Get Your FREE copy of CartFlows in just few steps.

Bratislava objednávky - Osobný odber možný - Trnavská cesta 26, Jaro Kučík/KETO s.r.o., tel. 0903 246 742

Za mna velka spokojnost a uprimne poviem, ze neviem ako by som zvladla sviatky, lebo aj ked umysel bol iny, moju sviatocne prehresky som potiahla riadne dlho a vysledok bol, ze som nenabrala ani 1g. No ale aby som to celkovo zhodnotila: 1. Napriek tomu, ze som cez sviatky (asi 3tyzdne 😏🙈) zra... jedla somariny a vaha zostala rovnaka, okresali sa cm a doslo k spevneniu. Ako keby sa mi pricucli boky aj brucho 😍 2. Mega prilev energie 3. Asi po 3-4 tyzdnoch takmer ziadne padanie vlasov a to som na tom bola ozaj zle 😏 4. Minimalna potreba jedla uz po par dnoch 5. Tento tyzden uz idem po svojom a -2kg 😍 co je u mna super, lebo vies, ze moja vaha si robi co chce aj ked sa poctivo drzim 6. A aby som nezabudla, ziadne navaly vlcieho hladu, ziadne vyzieranie s pocitom, ze musim nieco zjest. Skvely pocit 😉 No a zas som sa rozpisala 😂😂😂 takze ozaj zhrnutie: FUNGUJE TO CITIM SA SKVELE MAM KOPEC ENERGIE NEMAM NAVALY HLADU ZLEPSILI SA VLASY
Janka
Som diabeticka cca 8 rokov pri používaní Keto prášku do kávy alebo jogurtu som po najedeni mala glykemie 5 až 6 predtým po najedeni 8 až 9.
Kvetka
Začala som s používaním KETO DRINK asi pred mesiacom. Počas tohoto obdobia ma skolila chrípka. Keto drink som vysadila ale po pár dňoch som sa vrátila k používaniu nakoľko som zistila, že aj počas chrípky ma KETO DRINK drží na nohách. V kombinácii s rannou kávou je nával energie ešte väčší. Kilá pomaličky ubúdaju. Takže za mňa super a objednávam opäť a ODPORÚČAM!
Marianna

Dôležité!

Tovar odosielame do troch pracovných dní po uhradení ceny objednávky. Zásielka je odoslaná cez Slovenskú poštu. Ak sa jedná o menšiu objednávku - zásielka je posielaná ako listová zásielka. Vaše platobné údaje sú zabezpečené platobnou bránou STRIPE a bezpečnostným certifikátom SSL 

Kontakt

© 2019 Jaro Kučík – KETOMANIAC – Všetky práva vyhradené