Prvé terapeutické Ketóny na svete vyrobené prirodzenou cestou

Pure Therapeutic Ketones®

KETO // OS® NAT ™ produkuje biologicky dostupné ketóny prostredníctvom prvého a iba prirodzene fermentovaného procesu. Tento proces sa nazýva Nutritionally Advanced Technology ™.

KETO // OS® NAT ™ – obsahuje Beta – Hydroxybutyrát

Čo je beta-hydroxybutyrát?  Liek pre vaše telo a spaľovač tuku vašej nadváhy.

Definícia beta-hydroxybutyrátu je ketónové telo (alebo jednoducho ketón), ktoré je medziproduktom rozkladu tukov v tele. Ketogenéza sa považuje za metabolizmus mastných kyselín β-oxidáciou. BHB je jednou z troch hlavných zložiek ketónového tela, ktoré sa vyrábajú, keď je niekto v metabolickom stave ketózy (ďalšie dve sú kyselina acetoctová a acetón).

Kedy sa maximalizuje produkcia BHB? Keď s niekto zdrží jedenia približne 16 hodín alebo viac. Telo interpretuje pôst ako známku toho, že príjem energie je nízky, zvyšuje produkciu ketónov, aby mal ďalší zdroj paliva. Produkcia ketónov pomáha šetriť všetku dostupnú glukózu pre mozog, ktorý rýchlo používa glukózu. Ak nie je k dispozícii glukóza, mozog využíva ketóny.

1. Podporuje chudnutie

Keď sú sacharidy drasticky obmedzené počas hladovania alebo počas keto stravovania, hladina inzulínu sa znižuje, čo umožňuje uvoľňovanie tuku z tukového tkaniva a zvyšuje úbytok hmotnosti.

Ketóny môžu tiež pomôcť zlepšiť výkon, fyzickú výkonnosť a regeneráciu (pokiaľ práve neprekonávate keto chrípku). Cvičenie, najmä intenzívne so záťažami, zvyšuje aktualizáciu ketónov, čo ďalej podporuje spaľovanie tukov.

2. Pomáha predchádzať alebo liečiť cukrovku / inzulínovú rezistenciu

Ketóny znižujú cirkulujúcu glukózu a inzulín, čo vedie k zníženej produkcii inzulínu. V štúdiách zahŕňajúcich potkany sa ukázalo, že použitie exogénnych látok znižuje hladinu glukózy a inzulínu v krvi, aj keď potkany konzumujú vysoko spracovanú stravu s vysokým obsahom kukuričného škrobu. (4) Ako taký môže BHB pomôcť pri diéte na inzulínovú rezistenciu.

3. Bojuje proti rakovine

V štúdiách na zvieratách sa ukázalo, že myši, ktoré sú postihnuté rakovinou v neskorom štádiu rakoviny, exogénne ketóny prispieva k výraznému zvýšeniu miery prežitia. V štúdii z roku 2014 uverejnenej v Medzinárodnom vestníku rakoviny sa preukázalo, že suplementácia ketónmi „znižuje životaschopnosť nádorových buniek a predlžuje prežitie myší s metastatickou rakovinou“.

Jedným z dôvodov, prečo strava s nízkym obsahom sacharidov môže pomôcť v boji proti rakovine, je skutočnosť, že rakovinové bunky exprimujú abnormálny metabolizmus charakterizovaný zvýšenou spotrebou glukózy, ktorá uľahčuje genetické mutácie a mitochondriálnu dysfunkciu. Štúdie naznačujú, že rakovinové bunky nie sú schopné efektívne využívať ketónové telieska na energiu, zatiaľ čo zdravé tkanivá môžu. Ukázalo sa tiež, že ketóny inhibujú proliferáciu a životaschopnosť kultivovaných nádorových buniek.

V tejto konkrétnej štúdii boli myši kŕmené štandardnou stravou doplnenou buď 1,3-butándiolom (BD) alebo esterom ketónu, ktorý bol metabolizovaný na ketón BHB a acetoacetát. Rast nádoru bol monitorovaný. Počas štúdie prežitia sa meral čas prežitia, rýchlosť rastu nádoru, glukóza v krvi, BHB v krvi a telesná hmotnosť. Ukázalo sa, že suplementácia ketónmi znižuje proliferáciu a životaschopnosť rakovinových buniek, a to aj v prítomnosti vysokej hladiny glukózy. Suplementácia ketónmi v potrave pomocou BD a ketónesteru predĺžila prežitie u myší so systémovou metastatickou rakovinou o 51 percent, respektíve 69 percent.

4. Chráni mozog

Štúdie naznačujú, že výhody BHB, pokiaľ ide o kognitívne / duševné zdravie, zahŕňajú zlepšenie pamäte, zamerania, pozornosti, fyzického výkonu a učenia; zníženie poškodenia voľnými radikálmi; zníženie zápalu a rizika kognitívneho poklesu u starších dospelých; ochrana pred epilepsiou a neurodegneratívnymi chorobami a ich liečenie; a zníženie rizika porúch súvisiacich s náladou, ako je depresia.

Ketóny môžu pomôcť znížiť riziko neurodegeneratívnych chorôb – napríklad Alzheimerovej choroby, demencie a Parkinsonovej choroby – znížením oxidačného stresu v mozgu a ochranou mozgových buniek (najmä mitochondrií), neurónov a synapsií. Zdá sa tiež, že ketóny pomáhajú znižovať hromadenie molekuly nazývanej amyloid-β, ktorá súvisí s vývojom chorôb vrátane Alzheimerovej choroby. Ak nie je k dispozícii glukóza, mozog sa stáva veľmi vnímavým a reaguje na ketóny, najmä BHB, ktoré sa ľahko absorbuje (zhruba rýchlosťou 0,032 mmol / kg za minútu).

5. Má protizápalové účinky

BHB môže pomôcť zabrániť uvoľňovaniu zápalových molekúl, ktoré prispievajú k rôznym ochoreniam postihujúcim srdce, mozog, kosti, pokožku a podobne. Výskum naznačuje, že BHB interferuje so zápalovou reakciou nazývanou NLRP3 inflammasóm a navyše znižuje uvoľňovanie prozápalových cytokínov, vrátane interleukínu IL-1 p a IL-18.

6. Má potenciál predlžovať život

Aj keď to ešte nebolo dokázané v štúdiách na ľuďoch, štúdie zahŕňajúce kvasinky, myši a primáty zistili, že ketóny môžu pomôcť predĺžiť životnosť a podporiť dlhovekosť. Po celé roky je známe, že obmedzenie kalórií predlžuje životnosť tým, že redukuje nadbytočnú tukovú hmotu, spôsobuje menej oxidačného stresu a zápalu, spôsobuje pozitívne zmeny v črevnom mikrobióme, znižuje produkciu hormónu inzulínu a spôsobuje menšie hromadenie železa. Podľa jednej štúdie uverejnenej v časopise IUBMB sa zistilo, že ketóny „napodobňujú životnosť predlžujúcu vlastnosti kalorického obmedzenia“.

Podľa záveru autora: „Predpokladáme, že zvyšovanie hladíny ketónov predlžuje životnosť ľudí a že kalorické obmedzenie predlžuje životnosť aspoň čiastočne zvýšením hladín ketónov.“

Vedci sa vyjadrujú, že ketóny môžu byť schopné predĺžiť životnosť kvôli zníženej aktivite inzulínu / IIS. Zdá sa, že ketóny tiež pomáhajú bojovať proti poškodeniu voľnými radikálmi a mitochondriám energetických buniek, a to aj u starších jedincov, ktorí majú obmedzenú schopnosť oxidovať metabolity glukózy. To má pozitívny vplyv na génovú expresiu a zvyšuje ochranu proti oxidačnému stresu, napríklad zlepšením antioxidačných enzýmových aktivít vrátane superoxiddismutázy 2, katalázy, glutatiónperoxidázy a ďalších.

Je beta-hydroxybutyrát bezpečný? BHB je niečo, čo vaše telo produkuje, aby zabezpečilo prežitie v časoch nedostatku potravy alebo hladovania. Produkcia ketónov je vlastne mechanizmus prežitia a je úplne prirodzený a bezpečný

S využitím nášho N8 MAX NAT ™ BLEND s C-Med 100®, KETO // OS® NAT ™ zvýšite ozdravovanie bunkových funkcií, zrýchlite opravu DNA, posilníte imunitné funkcie a zvýšite množstvo esenciálnych aminokyselín potrebných na optimalizáciu zloženia tela.

Maximalizovaná koncentrácia

Zažite jedinečnú duševnú čistotu a optimalizovanú kognitívnu funkciu vďaka patentovanej zmesi a najvyššej účinnosti zistenej v KETO // OS® NAT ™.

Rapid Repair C-MED 100®

Naša jedinečná signalizačná zmes C-Med 100® podporuje a udržuje zdravé bunkové funkcie, maximalizuje odstraňovanie bunkových zvyškov a predlžuje dĺžku DNA telomér pre dlhovekosť podporujúcu rýchlu opravu a regeneráciu vášho tela.

Priaznivý úbytok tuku

Vďaka zvýšenému potlačeniu chuti do jedla pomáha KETO // OS® NAT ™ spaľovať tuk reguláciou hladu a znižovaním chuti k jedlu.

Zlepšená biologická vstrebateľnosť

KETO // OS® NAT ™ a jeho patentovaná zmes N8 Max NAT ™ Blend ™ s patentovanými soľami KetoNAT ™ BHB, umožňujúcimi rýchlu absorpciu ketónov, ktorá umožňuje dosiahnuť stav ketózy rýchlejšie ako kedykoľvek predtým a dosiahnuť bezkonkurenčné výsledky.

‡ Tieto vyhlásenia neboli hodnotené Úradom pre potraviny a liečivá. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe.

Dávkovanie

Pre optimálny výkon odporúčame minimálne 2 KETO // OS® NAT ™ za deň.

Pred 9:00 ráno

Nakopnite  svoj deň a zamerajte sa pomocou nabitého KETO // OS® NAT ™

Počas dňa

Zvyšte svoj príjem vody! Minimálne na 2,5l za deň

Po 7:00 večer

Pripravte svoje telo na optimalizovaný spánok pomocou KETO // OS® NAT ™ bez kofeínu

Zloženie

Otázky a odpovede

Prečo by som si mal vziať KETO // OS®?

Doplnenie exogénnymi ketónmi vám umožní zažiť ketózu - výhody zvýšenej hladiny ketónov v krvi bez toho, aby ste museli dodržiavať tak obmedzujúcu ketogénnu diétu alebo nízkosacharidovú diétu.

Je KETO // OS® bezlepkový?

Áno

Je KETO // OS® pre vegánov?

Hoci naša verzia KETO // OS® 2.1 Orange Dream nie je vegánska ... naše 3,0 Chocolate Swirl and Max Maui Punch sú vegánske!

Čo sú soli BHB a odkiaľ pochádzajú?

BHB sa v prírode vyskytuje v mnohých potravinách vrátane vajec a mlieka. Soli sú kyseliny a zásady viazané iónovými väzbami. Soľ je chemický termín používaný na opis konkrétneho typu chemickej zlúčeniny. Technicky sú definované ako iónové zlúčeniny tvorené neutralizáciou kyseliny a zásady. Pozostávajú z kladne nabitých a záporne nabitých zložiek, ktoré sa typicky disociujú vo vode alebo vo vodných roztokoch (ako je napríklad krv). V laickej terminológii nazývame stolovú soľ, ktorá je vlastne chlorid sodný (NaCl), „soľ“, ale je to len jedna z mnohých chemických zlúčenín, ktoré sú definované ako soli. „BHB soľ“ je jednoducho zlúčenina, ktorá sa skladá z sodíka (Na +), draslíka (K +) a β-hydroxybutyrátu ketónového tela. V balíku produktov Keto OS sú tieto jednotlivé komponenty držané pohromade iónovými väzbami; Keď však budete jesť, absorbuje sa do krvi, kde sa disociuje na voľné Na +, K + a BHB, pretože je to roztok na báze vody. Priama konzumácia produktu tak okamžite vkladá ketóny do krvi.

Aký druh stravovania by som mal dodržiavať, keď užívam KETO // OS®?

Úžasná vec, ktorá sa týka použitia exogénnych ketónov prostredníctvom KETO // OS®, je to, že môžete využívať výhody ketónov bez úpravy stravy. Výhody budú mať aj tí, ktorí nič nezmenia. Odporúča sa však, aby ste pomaly začali dodržiavať diétu s nízkym obsahom sacharidov a zvyšovali tak schopnosť tela využívať tuk a ketóny ako hlavný zdroj energie.

Je produkt KETO // OS® bez mliečnych výrobkov?

Nie, prichuť Orange Dream KETO // OS® obsahuje malé množstvo mliečnej zložky.

Obsahujú Keto//OS NAT kofeín?

Áno, Keto//OS NAT Charged a Keto//OS Unleashed

Aký je rozdiel medzi užívaním KETO // OS® a užívaním ketónov z malín?

Medzi KETO // OS® a malinovými ketónmi je výrazný rozdiel. Názov ketónov malín je dosť zavádzajúci, pretože nejde o ketónový doplnok a nijako nesúvisí s ketónmi, ketogénnou stravou alebo výživovou ketózou. Malinové ketóny sú prírodné látky, ktoré malinám dodávajú sladkú vôňu a chuť, v menšej miere aj černice, brusnice a kivi. Súčasné doplnky ketónov malín na trhu sa vo všeobecnosti vyrábajú synteticky, pretože prírodné ketóny malín sú mimoriadne drahé. Boli propagované ako ďalšia najlepšia vec na trhu s chudnutím, bohužial bez efektu.