fbpx

OSOBNÝ TRÉNER, ONLINE KOUČ A VÝŽIVOVÝ PORADCA

JARO KUČÍK

CENNÍK

1 Tréning – platba po každom tréningu 30 eur

Mesačný tréningový program – paušálna cena 250 eur

3 mesačný tréningový program – paušálna cena 650 eur 

Jednorázový tréning počas vikendu – 100 eur

Kontakt

Tel. 0903 246 742

REFERENCIE

Stano

Stano

S Jardom trénujem už tretí rok a jeho tréningy sú nastavené podľa individuálnych možností klienta. Nikdy vás nenúti k niečomu na čo nemáte ale na druhuje strane vám stojí za riťou a hecuje tak ako to ma byť. Odporúčam aj ked na tú stravu treba sebamotiváciu a disciplínu. Ale hlavne je to prijemný človek nie dáka náfuka a dobrý priateľ.

 

Monika

Monika

Najvýstižnejšia charakteristika: 195 cm drobec … alebo inak povedané veľký muž s veľkým srdcom. Každý hľadáme v trénerovi niečo iné … ja som hľadala človeka, kt nebude len drviť moje telo pod váhou železa, ale dokáže tu hodinu spríjemniť aj prijemným pokecom. Človeka, kt v svojom živote pochopil, že naše telo je tesne prepojené s našou hlavou a jedno bez druhého nebude fungovať.
Vie presne poradiť, ako sa stravovať, ale normálne ako človek … nie ako pojedač jednej super pilulky za druhou a popíjač jedného super práškového zázraku za druhým.
Vedie svojich zverencov zdravým sedliackym rozumom stravovaním aj tréningom. To je to, čo som si cenila a dalo mi najviac.
Pokiaľ hľadate živý dôkaz, že to čo tvrdí, v to čo verí aj žije a ma vyskúšané, že to funguje, nechajte sa viesť Jarom. A po čase pochopíte, že to čo vás naučí, nechcete už robiť len kvoli „schudnutiu“, „spevneniu“, „vyformovaniu do plaviek“, ale pre to, ze vám je lepšie, cítite sa energickejšie a žiarite spokojnosť samej zo seba.
A to vam každý „tréner“ nedá

Ingrid

Ingrid

Ak hľadáte dobrého trénera a šikovného poradcu v oblasti výživy a stravovania vrelo odporúčam. V balíčku s týmto všetkým získate navyše svetového parťáka na vašej ceste k vytúženej zmene, ktorý vám pomôže prekonať všetky prekážky:)

Martin

Martin

MIchaela

MIchaela

Trénera Jara som spoznala už dávno a môžem povedať, že pod jeho dozorom som docielila presne to, čo som chcela. Každý tréning bol iný, stále prichádzal s novinkami. Každý cvik mi predviedol a naučil ma ako správne cvičiť na strojoch v posilke. Pre trénera nie je šport len hoby, ale skutočná práca, ktorej naozaj rozumie. Vie vysvetliť rozloženie a prácu svalov, chemické procesy tela, vie poradiť správne cviky a stravu tak tiež. Cvičenie bolo naozaj intenzívne s pozitívnym výsledkom, ale napriek tomu dokázal tréning upraviť tak, aby som nemala svalovú horúčku a vždy som mala pocit, že tréning bol pre mňa ušitý na mieru.

V minulosti som športovala, ale cvičenie s trénerom bolo účinné a zároveň príjemné

 

Maja

Ak hľadáte TRÉNERA, zdôrazňujem trénera s veľkym T tak ďalej už ani tieto riadky nečítajte…a rovno ho kontaktujte, ľutovať nebudete…. 😉
Ak ešte stále váhate…čítajte ďalej…
Jaro  osobou akú hľadáte a  vie čo a ako, vie vám poradiť v rôznych oblastiach, tréning, strava, výživové doplnky. Ani neviete ako a prepadnete tomu čaru v kombinácii Super Trener & fitko… 🙂 Dámy chcú vylepšiť postavičku…dievčatá, leto sa pomaly blíži 🙂 Potrebujete nájsť ten správny reset po práci,
tak u Jara ste na spravnej adrese…:)
A ak tieto riadky čítajú aj TZP osoby…,keď že ja som jednou z tých osôb, pre vás špeciálne, od osoby, ktorá je tiež TZP, smelo do toho,určite spolu niečo vymyslíte…:)